Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - razzor1 - 04-06-2014 20:21

Hej, ile czasu mniej więcej trzeba czekać po wpłacie, by uzyskać Hydrogen? Admin to ustawia gdy zobaczy pieniądze ode mnie?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arcodes - 04-06-2014 20:30

Ją odswieżyłem stronę i było gotowe.

Swoją droga płatności paypal są wstrzymane na razie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - razzor1 - 04-06-2014 21:13

Placilem przez Skrill, w historii mam pobrane pieniadze, informacje ze poszlo do admina ptcircle, a hydrogenu nie ma ;(

Edit: Ok, już jest. Po godzince się pojawił.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 04-06-2014 21:23

(04-06-2014 20:30)Arcodes napisał(a):  Ją odswieżyłem stronę i było gotowe.

Swoją droga płatności paypal są wstrzymane na razie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

No właśnie też zauważyłem wstrzymanie wypłat na PP.
Zastanawiam się jak to jest , zleciłem wypłatę koło miesiąca temu i teraz ma mi nie dojść ? :c


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - peruniec - 05-06-2014 14:40

Jakim cudem można zarobić niby 1$ dziennie, skoro dziennie jest ograniczona liczba reklam, a na normalnym koncie to będzie z 0,4-0,5$


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 05-06-2014 14:53

Na koncie Hydrogen możesz zarobić $1,05 dziennie. Wystarczy obejrzeć 15 reklam po 60 sekund, każda za $0,07. Do tego dochodzi zarobek z poleconych itp. Naprawdę szybko można zarobić. Bawię się w to około tygodnia, mam konto Hydrogen i już $5,90 na koncie. Od bodajże $10 jest wypłata na koncie Hydrogen. Za konto dałem $6, więc całkiem szybko się zwraca.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Mati684 - 05-06-2014 15:58

hmm jak jest pole buxbonus i trzeba wyklikac 15 reklam... to mi tego nie zalicza.

ja dziennie max 10-14 reklam moge tylko wyklikac nic wiecej ;/ wie ktos dlaczego?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 05-06-2014 16:05

15 każdy może ,żeby sprawdzi czy wykonałeś musisz captch przepisać i srawdzić


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Mati684 - 05-06-2014 16:12

z tym ze jak klikam na pole gdzie sa reklamy to wyskakuje mi blad ze juz wykorzystalem liczbe klikow na dzis... a mam hohoooh sporo reklam - dodam ze klikalem tylko te na samym koncu za 0,03


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 06-06-2014 09:12

Mati684
Jak miałem te zwykłe konto, to też nie mogłem 15 reklam wyklikać tylko 8 bodajże.

PONAWIAM PYTANIE:
Mam 19RR, inwestuję narazie w rented referals.Na podstawowym koncie można mieć 15 poleconych a na tym ulepszonym około 50? Co się stanie, jeżeli skończy mi się to lepsze konto, a ja będę miał te 50RR i spadnie do podstawowego? Stracę te 35RR? Jak to jest?