Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 26-05-2014 10:57

Mam takie pytanko.
Jest jakiś sposób ,żeby nie trzeba było oglądać stron przez 60 sekund?
Chodzi mi o to ,że odpalam to - 60 sekund sobie odlicza ,a ja w tym czasie robię sobie coś innego ,np. pisze posta tutaj;d
Bo trochę lipa patrzeć 60 sekund na tą reklamę.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Mafesto - 26-05-2014 11:25

(26-05-2014 10:57)imperator123 napisał(a):  Mam takie pytanko.
Jest jakiś sposób ,żeby nie trzeba było oglądać stron przez 60 sekund?
Chodzi mi o to ,że odpalam to - 60 sekund sobie odlicza ,a ja w tym czasie robię sobie coś innego ,np. pisze posta tutaj;d
Bo trochę lipa patrzeć 60 sekund na tą reklamę.
Już ktoś o to pytał. Wykorzystaj to na robienie pompek na przykład. Wyjdzie na zdrowie Wink


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 28-05-2014 10:42

Albo możesz oglądać w tym czasie tv Smile


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Halunek - 28-05-2014 12:19

ja sobie otwieram 2 okna i dziele je na pol i np w czasie ogladania reklam czytam ebooka albo cos na yt ogladam


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - T0Tomek - 28-05-2014 22:02

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi z tym Bux Bonus i czy na koncie hydrogen idzie coś z tego bonusu ugrać?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - razzor1 - 28-05-2014 22:23

(26-05-2014 10:57)imperator123 napisał(a):  Mam takie pytanko.
Jest jakiś sposób ,żeby nie trzeba było oglądać stron przez 60 sekund?
Chodzi mi o to ,że odpalam to - 60 sekund sobie odlicza ,a ja w tym czasie robię sobie coś innego ,np. pisze posta tutaj;d
Bo trochę lipa patrzeć 60 sekund na tą reklamę.

Ja używam dwóch komputerów (Złożyłem z syfiastych podzespołów byle tylko szło internet odpalić Tongue) I podłączyłem switchem jeden monitor do dwóch stacji. Smile

Także dołączam się do pytania T0Tomka.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - nitroo - 28-05-2014 23:06

czy wpłatę i wypłatę mogę dokonać na EgoPay ? czy tylko Paypal bo się pogubiłem


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 30-05-2014 16:26

Ja mam do was kilka pytań.
1. Czy serwis jeszcze wypłaca?
2. Czy warto w to inwestować (o ile więcej wtedy zarobie)
3. Ile powinienem zainwestować, żeby coś zarobić (Tak do około 100 złotych, ale może być też coś więcej)

Z góry dziękuję.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 30-05-2014 21:46

(28-05-2014 22:02)T0Tomek napisał(a):  Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi z tym Bux Bonus i czy na koncie hydrogen idzie coś z tego bonusu ugrać?

Bux bonus to dodatkowy zarobek. Musisz normalnie wyklikać 15 reklam i do tego 30 Adgridów
Nastepnie przechodzisz w zakladke Adgrid i zgarniasz dodatkowego dolara $. Dla konta Hydrogen nie jest to dostepne caly miesiac ale da sie tez troche uzbierac Wink

(28-05-2014 23:06)nitroo napisał(a):  czy wpłatę i wypłatę mogę dokonać na EgoPay ? czy tylko Paypal bo się pogubiłem

Tak. Mozesz na Egpay



(30-05-2014 16:26)Zincuable napisał(a):  Ja mam do was kilka pytań.
1. Czy serwis jeszcze wypłaca?
2. Czy warto w to inwestować (o ile więcej wtedy zarobie)
3. Ile powinienem zainwestować, żeby coś zarobić (Tak do około 100 złotych, ale może być też coś więcej)

Z góry dziękuję.

1. Tak wypłaca. Na wypłąte na free koncie czeka sie miesiąc - póltora.
2. Warto, wtedy zaczniesz szybciej zarabiac.
3. Tutaj ograniczeniem jest tylko to ile chcesz zainwestowac bo mozna od kilu do kilkuset dolarów. Rozsądną opcją jest konto Deuterium + max RR czyli 39$ + 100$ na RR. W pierwszy miesiac Ci sei zwroci. Ale nawet jesli nie chcesz za duzo inwestowac to na koncie Hydrogen tez mozna szybko uzbierac ładną sumkę i reinwestowac w wyzsze konta.

jesli masz jescze pytania pisz Wink



Pozdr


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 31-05-2014 07:07

(30-05-2014 21:46)zarabiajsam napisał(a):  
(30-05-2014 16:26)Zincuable napisał(a):  Ja mam do was kilka pytań.
1. Czy serwis jeszcze wypłaca?
2. Czy warto w to inwestować (o ile więcej wtedy zarobie)
3. Ile powinienem zainwestować, żeby coś zarobić (Tak do około 100 złotych, ale może być też coś więcej)

Z góry dziękuję.

1. Tak wypłaca. Na wypłąte na free koncie czeka sie miesiąc - póltora.
2. Warto, wtedy zaczniesz szybciej zarabiac.
3. Tutaj ograniczeniem jest tylko to ile chcesz zainwestowac bo mozna od kilu do kilkuset dolarów. Rozsądną opcją jest konto Deuterium + max RR czyli 39$ + 100$ na RR. W pierwszy miesiac Ci sei zwroci. Ale nawet jesli nie chcesz za duzo inwestowac to na koncie Hydrogen tez mozna szybko uzbierac ładną sumkę i reinwestowac w wyzsze konta.

jesli masz jescze pytania pisz Wink



Pozdr

Okej, w takim razie mam jeszcze kilka pytań.
Załóżmy, że kupię konto Hydrogen na miesiąc. Czy proces zarabiania różni się wtedy jakoś od tego na koncie zwykłym? Jak szybko przyszłaby ewentualna wypłata? Czy opłaca się robić to AdGrid?

Z góry dzięki za odpowiedź.