Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 19-05-2014 23:51

(19-05-2014 11:22)simon627 napisał(a):  Sprawdziłem i mam pending. Tylko pomyliłem się i zleciłem oczywiście 1 maja, a nie 1 kwietnia.

Musze Cie zmartwić. Dla nie ulepsoznych członków czyli dla protium i dla darmowego Hydrogena na wyplaty czeka się długo bo jest taka zasada ze wyplaty zlecone np. w Maju beda placone od 16 do 25 Czerwca. Czyli w najgorsyzm wypadku dostaniesz wyplate 1,5 miesiaca od zlecenia. W przypadku Deuterium i wyzszych kont mozna zlecac 2 wyplaty miesiecznie i dochodzą szybciutko. Niestety bez inwestycji nie ma szybkich zarobków


(19-05-2014 21:03)R540 napisał(a):  Jak ja mam konto Protium.To ile będę musiał czekać na wypłatę??Czy trzeb ulepszyć konto??Proszę o doradzenie.Z góry dziękuję i pozdrawiam;0


Spoźniłeś sie teraz juz nie ma darmowych kont Hydrogen, byla promocja dla pierwszych 100 czy 200 tys uzytkownikow. Na Hydrogen spokojnie klikam dolara dziennie i nie ma zadnej sciemy Wink

Zeby przejsc na hydrogen musisz placic abonament 6$ miesiac, co szybko sie zwraca zakladając ze zarobisz 25-30$ na Hydrogenie.

Pzodr


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kariolmax - 21-05-2014 13:32

Ile klików do wypłaty na hydrogen?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Tigra98 - 21-05-2014 17:23

i jak dostaliscie kase? bo ja nie , a do dziś podobno mają wysyłać?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - KoEj - 21-05-2014 19:59

Jeszcze czekamy Smile Pending ;]


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Tigra98 - 21-05-2014 20:37

ŁAŁ! dostałem kase, nizej moj screen:

http://postimg.org/image/6i5z9jvkd/


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - T0Tomek - 21-05-2014 20:56

Elegancko! Szkoda że tak długo trzeba czekać


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 22-05-2014 08:25

(21-05-2014 20:37)Tigra98 napisał(a):  ŁAŁ! dostałem kase, nizej moj screen:

http://postimg.org/image/6i5z9jvkd/

Jak dostaniecie wypłate piszcie kiedy zleciliscie Wink

Tutaj moja zlecona 27.04 dostałem dzisiaj Wink
jak dostane kolejną to przechodzę na Deuterium tam juz wypłaty idą szybciej i są większe Wink

[Obrazek: oupp4l.jpg]

Pozdrawiam


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Tigra98 - 22-05-2014 09:04

a jak zlecam kolejna to pisze cos ze musze wysłac screenshota , ale gdzie go wysłac?? bo inaczej nie moge wyplacic.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arcodes - 22-05-2014 09:35

Na stronie gdzie zlecasz wypłatę powinien być link gdzie masz dać screena. Poszukaj dobrze.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Tigra98 - 22-05-2014 09:58

tam nie ma zadnego linka, jest tylko opis jak zrobic screena, ja zrobilem to tak ze na forum a dziale PAYMENTS wstawiłem screena przez forum to chyba o to chodzi, ale jak dalej zlecam to jest to samo, moze po pewnym czasie oni to przeglądają i odblokowują.

To chyba tu

jak wybieracie Request payout i no dale macie status ostatniej wyplaty jest PAID a obok UPLOAD NOW to w to klikacie i wybieracie screena , po dodaniu z UPLOAD NOW zmienia sie w Waiting approval, czyli pewnie po akceptacji screena bedzie mozna kolejna wypłacic, chyba ze źle coś robie