Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 24-10-2014 21:44

czemu w tym temacie prefiks nadal jest że Płaci? Przecież to scam.. zresztą, usunęli moje konto nawet a regularnie patrzyłem na zmiany wchodząc Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - razzor1 - 27-10-2014 11:57

Też nie wiem, nikomu nie płaci. Moja wypłata stoi już 70 dni, przecież to istny śmiech na sali :-)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 31-10-2014 23:39

To już raczej koniec. Trochę ponad 400 wypłat w miesiącu. Moja też wisi od dłuższego czasu.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 01-11-2014 08:22

Straciłem nadzieję, ale śledzę jeszcze włoskie forum, gdzie wczoraj Administrator się wypowiedział. Ktoś tam udowadniał, że to oszustwo i odpowiedział na ten post. Chociaż znając przypadek StrefyKlików administracja też do końca "kontaktowała" się z użytkownikami tylko po to, żeby wyciągnąć kase...

Gdzieś tam po cichu liczę, że dostanę moje 142$ które oczekują na wypłatę - ale nie klikam już...

Prawdą jest, że administrator ma problemy finansowe a może i prawne - o ile automatyczne tłumaczenie z włoskiego jest dobre...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 01-11-2014 17:36

Niech ktoś przeniesie do scamu, bo to już jest lekka przesada.
Wypłaty prawie w ogóle nie wychodzą, a i niektóre dowody wyglądają na sfabrykowane...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 03-11-2014 00:00

W dziale wypłat na stronie jest polski dowód. Nick: bernadeta1970. Czy jest ta osoba tutaj na forum? Ogólnie wypłaty ruszyły dzisiaj z tego co widzę

Wysłane przez Galaxy Ace 2 (4.4.4 Kit Kat)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 05-11-2014 16:22

Wybaczcie za dubel, ale informuję co i jak aktualnie wygląda:

Ostatnie wypłaty często idą pomniejszane o pewne sumy. Z tego co się dowiedziałem to wygląda to tak, że admin jeżeli musi wypłacić większą sumę to pomniejsza o dwa miesiące przedłużenia konta (w przypadku Tritium). Nie wiem jak wygląda sprawa z Deuterium, ale pewnie będzie to tak, że od maksymalnej wypłaty będzie odjęta suma na jeden miesiąc upgrade.

Wypłaty serio idą, bo rozmawiałem z osobą, która wczoraj otrzymała wypłatę pomniejszoną o 2 miesiące konta Tritium.

Trochę odzyskałem wiarę, ale widząc te kroki (pomniejszanie wypłat i przedłużanie kont) wychodzi na to, że administrator ma poważne problemy z ogarnięciem pieniędzy. Reklamodawcy płacą podobno nawet po 90 dniach za faktury...


Odp: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 05-11-2014 20:31

Strona widać ma problemy finansowe.Oby tylko przejściowe.Ja też czekam już 50 dzień na 18,80$,ale myśle że w tym roku na święta się doczekam. :s

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - szarydg - 07-11-2014 12:45

(05-11-2014 20:31)dareo0045 napisał(a):  Strona widać ma problemy finansowe.Oby tylko przejściowe.Ja też czekam już 50 dzień na 18,80$,ale myśle że w tym roku na święta się doczekam. :s

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel

co wiesz marzyć nikt ci nie zabroni Smile mimo wszystko powodzenia


Odp: RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 07-11-2014 21:01

(07-11-2014 12:45)szarydg napisał(a):  
(05-11-2014 20:31)dareo0045 napisał(a):  Strona widać ma problemy finansowe.Oby tylko przejściowe.Ja też czekam już 50 dzień na 18,80$,ale myśle że w tym roku na święta się doczekam. :s

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel

co wiesz marzyć nikt ci nie zabroni Smile mimo wszystko powodzenia

Ja nie marze.Poprostu strona zrobiła się lepsza od niejednego kabaretu więc dla jaj napisałem że mają problemy finansowe.źle odebrałeś.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel