Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 10-10-2014 20:41

Daj spkój. Mamy 10 października a jest ok 160 wypłat. Kpina. To idąc tak dalej w ciągu m-ca góra z 500 (o ile w ogóle będą). Z tego co zaobserwowałem to jest po kilka dowodów dziennie z czego wśród nich jakieś starsze jeszcze z września


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 10-10-2014 21:38

Wchodze dzisiaj na konto wyklikałem 3 reklamy i dostałem blokadę konta:

This account has been suspended.

Hehe i tak miesiąc temu przewaliłem wszystko na head/tailSmile
Widać była to dobra decyzja;d


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 11-10-2014 06:55

specjalnie dzisiaj spróbuję wyklikać parę reklam by sprawdzić czy mi konto zablokuje Big Grin
jeśli tak to chyba będzie wszystko jasne...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 11-10-2014 11:58

Ja dzisiaj się załamałem i ostatecznie wysiadam z tego szajsu na amen.
Miałem na deuterium jakoś 48$ i 3 dni do końca ważności konta. Chciałem dozbierać do 50 (minimum) i zostałby mi 1 dzień na zlecenie wypłaty. Wszystko fajnie tylko zmieniona została ikona tej reklamy z czachą... Jeszcze wczoraj była wyraźnie czarna, a teraz jakaś biała i niepozorna. Nie zauważyłem tego i wyklikałem ją chyba z 4 razy, hajs mi zjechał do 36$ zanim się kapnąłem... Ręce mi poprostu opadły. A tak liczyłem na tą kasę w duchu, tyle się naklikałem i ch*j wszystko strzelił. Niby teoretycznie mój błąd, ale ku*wa jakby dalej była czarna to bym go nie popełnił...

Na hydro 20$ zlecone 16.09 i nadal pending...

So pathetic..


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 12-10-2014 18:30

Zleciłem 15 września 60$ i nadal stoi Smile nie polecam wpłacania tam jakiejkolwiek sumy. Nie warto. To było Ponzi które po prostu się zapadło, a admin zgarnął dobry hajs. Na BTCcircle nie idzie zlecić wypłaty - jest chyba 50 wypłat z tego miesiąca, niezła jazda. Huh


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 12-10-2014 19:47

Dzisiaj dostałem 287$ zlecone 15 września.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 12-10-2014 22:18

GratulacjeSmile jak widać jest małe opóźnienie terminu, ale ważne, że płaci

Wysłane z Galaxy Ace 2 (MIUI 2.8.8)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 13-10-2014 06:45

Małe?

To jest nasze instant, które nam [...] obiecał, nie będę mówił co sądze o adminie.

W payout rule zmienił co nieco. Było, że wypłaty wypłacają DO 25dni, a kilka dni temu widzę, że jest napisane, iż wypłacają NIE WCZEŚNIEJ niż po 25 dniach.

Non stop przy tym kombinują, byle jeszcze trochę pociągnąć Big Grin
Co z tego, że wypłaca jak jest to max kilka(raczej nawet nie kilkanaście) wypłat dziennie...
W końcu zgromadzi się tyle wypłat, że nie wyrobią na dobre.


Jeszcze wczoraj solve media captche wprowadzili, licząc na dodatkowe zyski :}


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 13-10-2014 18:02

Małe jeśli chodzi o wypłaty z 15 września, aczkolwiek po tej zmianie o której piszesz może być gorzej.. ehhh, chyba czekam na zleconą i zlecam kolejna. A potem nie wiem czy nie skończę już definitywnie. Chyba, że padnie wcześniej...

Wysłane z Galaxy Ace 2 (MIUI 2.8.8)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 14-10-2014 11:21

Ehh, dzisiaj się skończyło mi deuterium i zabrakło 0,7$ do następnej wypłaty Big Grin

Cóż może to i lepiej, bo ta 1 nawet nie doszła jeszcze. Do końca miesiąca liczę na wypłatę... Jeśli dojdzie to na pewno się zmywam z tego programu, bo już mam dość takiego postępowania admina z użytkownikami.