Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 22-09-2014 16:50

A jak ja umoczyłem z 5 stówek w zapbuxa i strefę klików to co mam powiedzieć ;( Dlatego już skończyłem z buxami. Próbuję wyciągnąć coś tutaj żeby choć trochę się zwróciło ale marnie to widzę.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 22-09-2014 17:13

@zarabiajsam
Co do wypłacalności bym się kłócił...

Dziennie wychodzi tak mało wypłat, a x razy więcej jest zlecanych - owszem na małe kwoty, ale jest ich coraz więcej, a dowodów nie przybywa jakoś znacząco wiele...

Nie rozumiem tylko czemu admin wypłaca w jakiś mega dziwny sposób. Rozumiem, że ludzie wypłacają mniejsze kwoty, ale to chyba powinno iść w miarę chronologicznie, a nie koleś zleca wypłatę 20września i dostanie np. jutro, a koleś inny zlecił 10 września i dostanie dopiero za 2tygodnie.

Chyba, że admin po prostu teraz wypłaca tylko najmniejsze kwoty, żeby zapchać znowu jakoś dowody wypłat i "zachęcić" tym samym do inwestowania, bo środków do wypłat najwyraźniej mu brakuje coraz więcej Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 22-09-2014 17:14

Odradzam wpłacanie tam jakiejkolwiek kwoty, wypłaty są selektywne i sfabrykowane, byle by było, że są. Zauważyłem, że w jednym dniu wypłat było może ok. 10 - czyżby adminowi się nie chciało wrzucać więcej w tym akurat dniu? Smile 60$ zlecone 2tyg temu i nadal nie wypłacone.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 25-09-2014 09:55

O dziwo dostałem wypłatę po 20 dniach od zlecenia. Ciekawe jak to jest z tymi wprowadzonymi % wydaje mi się że tu jest pies pogrzebany. Zakładając że większość ma wypłacone po 1000% to nawet po wpłacie chociażby tych 25 $ to się nie zeruje więc i tak nie będzie można wypłacić. Sprawdzał to ktoś? Wydaje mi się że upgrade konta z purchase balance także mija się z celem bo i tak nie można będzie wypłacić dopóki się nic nie wpłaci.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 25-09-2014 13:40

@domell
Dzisiaj już wyłączyli opcję uupgrade'u z PB tak jak to było zapowiedziane - dzisiaj promocja(jeśli tak można to nazwać) dobiegła końca.

U mnie zlecona wypłata 15września i nadal czekam, zobaczymy Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 25-09-2014 13:41

Upgrade z PB jest już wyłączone z tego co widziałem. Ja mam wypłacone powyżej 410% i upgrade z PB nie było liczone jako inwestycja.

Dobrze, że piszesz że wyplacili, czekałem na ta informacjeSmile

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 25-09-2014 15:37

Czyli prosty rachunek. Teraz za każdym razem jak by się chciało wypłacić te min 75 $ z deuterium trzeba wpłacić 25 $ za nie. A że ewentualna wypłata raz w m-cu czyli ok 46 $ na czysto (o ile będą płacić, bo jakoś strasznie mało tych potwierdzeń na większe kwoty)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 25-09-2014 16:41

Podobno jutro ma być forum i Nowy szablon. Forum podobno na zewnętrznym skrypcie i dla wszystkich stron jedno.

Aktualnie zbieranie minimum (i max zarazem) na koncie deuterium przy maksymalnej ilości wynajętych poleconych i ich klikalnosci na poziomie średnio 11, zajmie około 28 dni. Przynajmniej tak obliczylem na szybko.

Jeżeli będą płacić dalej to jak najbardziej opłacalny bux aktualnie. A mało wypłat większych to fakt, ale zobaczymy co będzie po 27, bo wtedy poszło dużo wypłat w instant.
Na ten moment wplacilem na deuterium na kolejny miesiąc i mam nadzieję szybko dobić do 75$ (aktualnie mam 59$ i 92 poleconych, wiec pewnie do 29-30 września uzbieram)

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 26-09-2014 14:21

Coś nie widać tych zmian, o których mówiłeś HuhHuh


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 26-09-2014 18:01

No własne wiem... widziałem te informacje na zagranicznym forum...

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)