Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 20-09-2014 12:57

@pepe67
Mam deuterium, wypłatę zleciłem 15września i na razie sobie czekam Wink

Jakoś nie chce mi się wierzyć w to tłumaczenie odnośnie tych wypłat.
Dlaczego? Dlatego, że są to te same kwoty(oprócz tych 13), no screeny mógłby się ktoś pomylić.

POZA TYM to 460$ doszło(jak kliknalem na proof) 5września, więc kiedy mogło być zlecane? Hmm w sierpniu(początek) albo koniec lipca, ale raczej sierpień.

Gdyby to było tylko jednorazowo 460$, ale to są 2 wypłaty po 460, a odstępy czasowe wklejonych dowodów to tylko 2-3dni... Jeśli pierwsza zlecona tam nawet już koniec lipca to drugą mógł zlecić dopiero w połowie sierpnia i to byłoby wręcz niemożliwe, żeby obie otrzymał.

Tym bardziej, że oglądam proofy i wypłacają na skrillu np. 100$ zlecone 6sierpnia.

To nie jest jedyny przypadek, ale nie chce mi się wszystkiego tutaj wklejać, bo nie o to chodzi. Ten mnie akurat zainteresował bo 460$ * 2 to jest już grubsza kwota, a to wyżej opisałem jest co najmniej dziwne HuhHuh


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 20-09-2014 15:56

(20-09-2014 12:38)pepe67 napisał(a):  No własnie, zastanawiający jest ten zapis co do kont hydrogen i protium, że wypłaty ręcznie. Korci mnie wpłacić i zobaczyć czy na deuterium idą serio instant...

Nie, nie idą instant, bo mam Deuterium i zleciłem wypłatę tydzień temu (ponad 60$) i status pending do dzisiaj.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 21-09-2014 22:58

Witam wszystkich serdecznie Wink

Dzis otrzymałem wypłatę po długim czasie oczekiwania
zlecona 08.08.14 otrzymalem 21.09.14 45dni czekania

224$



Na tą chwilę nie dokładam tutaj kasy ale dalej klikam i robię upgrade z Purchase Balance.
Skoro wypłącają tak duże kwoty to jest szansa ze bux będzie dalej działał.

Powodzenia i cierpliwości Wink


[Obrazek: dowody.jpg]


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 22-09-2014 02:07

@zarabiajsam: właśnie widzę, że wyszły dość duże kwoty wczoraj. Czas oczekiwania jednak martwi trochę.

A bez reinwestycji może być Ci ciężko wypłacić większe sumy, bo jest limit 410% inwestycji. Sad

Najważniejsze, że płaci na ten moment


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 22-09-2014 11:21

(18-09-2014 13:24)Lt_Ado napisał(a):  A na deuterium mam zarobione ponad 25$ a 25 to minimum no to zlecam. Wyskakuje:
"Based on your membership and investments, the payout maximum on your account is 24.60$".

Ok, spoko. Poprawiam na 24.60$, enter, a wtem:
"The minimum payout amount for your account is 25$"...


Nadal występuje u mnie ten problem i nie mogę - nie mam pojęcia dlaczego- zlecić wypłaty. Czy ktoś ogarnia o co chodzi z tym komunikatem ?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 22-09-2014 12:14

Minimum do wypłaty dla Twojego konta to 25$, jednak "bazując na Twojej inwestycji" i ilości środków wypłaconych możesz wypłacić teraz maksymalnie 24,6$, co jest mniej niż minimum dla Twojego typu konta.

Wrzuć jakiś $ do buxa i będziesz mógł zlecić wypłatę 25$, a nawet więcej, bo wpłacając 1$ możesz za niego wypłacić 4,1$ - czyli 410% inwestycji.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 22-09-2014 14:41

Czyli jedynym wyjściem jest wpłacenie ZNOWU 7$ (min. do wpłaty) ?? A na tym koncie fizycznie nie wypłaciłem jeszcze NIC a zainwestowałem 12$ (za których potem kupiłem reffów) czyli 12 * 410% = 49,2.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 22-09-2014 14:48

W takiej sytuacji coś jest nie tak. Bo jak wrzuciles 18$ to możesz wpłacić maksymalnie 73$. Więc musiałeś cos wypłacać. Jeśli nie to ticket do supportu jest jedynym wyjściem

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 22-09-2014 15:10

Specjalnie admin tak zrobił jak wcześniej ktoś wypłacał to teraz nie da rady. Więc nawet upgrade konta z purchase balance mija się z celem. Tylko pytanie czy ten limit jest jakoś kasowany czy obowiązuje cały czas czyli że co miesiąc trzeba wpłacić przykładowo 20 $ żeby wypłacić ok 80.

A że dalej nie dostałem wypłaty więc nie zamierzam nic tam wpłacać.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 22-09-2014 16:36

Też nie zamierzam absolutnie nic wpłacać - co najwyżej reinwestować jeśli zajdzie taka konieczność żeby móc cokolwiek odzyskać. Tym bardziej, że suma sumarum wpłaciłem juz 18$ , a nie wypłaciłem jeszcze nic. Na tę chwilę jeśli byłaby taka opcja, że zwracają mi co włożyłem, resztę sobie biorą i kasują moje konta to od razu bym się zgodził. To moja pierwsza i ostania przygoda z bux'ami. Krętactwo, kombinatorstwo, co chwilę zmiana/uchwalanie nowych przepisów (czyt. kłód pod nogi), robienie idiotów z użytkowników żeby tylko nie wypłacić hajsu i proszenie się o swoją uczciwie zarobioną kasę. Jestem zdumiony, że ten shit do dzisiaj jakoś funkcjonuje i jestem wściekły na siebie, że byłem taki naiwny.