Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 18-09-2014 14:10

niewątpliwie sytuacja irytująca Tongue


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 18-09-2014 16:39

(18-09-2014 11:34)MindRoller napisał(a):  Moje 60$ wisi od ponad 4 dni - a widzę, że inni, którzy zlecili później już dostali wypłatę.
Ja zlecałem niecałe 70$ 15 września i też pending, a dzisiaj widzę z 16września są dowody - nie wiem na jakiej podstawie admin to wypłaca...

I w ogóle jakiś dowód od gościa apollonia :
[Obrazek: dztu1x.png]
Obie zlecane tej samej godziny i wypłacone o tej samej godzinie, a kwoty się różnią?
Nie sądzę, żeby to był przypadek Smile

A co najlepsze po tym dwóch dowodach jest kolejny na prawie 500$(ta już innej daty) Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 18-09-2014 17:22

No to już widać ,że scam się robi jedna wypłata na 27 dni ,a tutaj 3 w ciągu jednego dnia - coś adminowi ptc nie wyszło...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 18-09-2014 21:45

Pewnie najpierw swoim ludziom wypłaca: rodzina, dalsza rodzina, kumple, znajomi, dalsi znajomi - i dopiero reszta... Co Wy, nie wiecie jak to się odbywa ? Tak jest prawie wszędzie... A te 'dowody' to też nie są na dobrą sprawę dowody, bo co z tego że 12-nastu osobom coś zostało wypłacone jak zleceń było powiedzmy 120...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - tjablo02 - 19-09-2014 13:12

czekałem ponad 2 mies na wypłatę w bitcoinach... niedawno admin ją anulował, mam 26$ na koncie, a możliwość wypłaty 0 Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 19-09-2014 18:03

(18-09-2014 17:22)imperator123 napisał(a):  No to już widać ,że scam się robi jedna wypłata na 27 dni ,a tutaj 3 w ciągu jednego dnia - coś adminowi ptc nie wyszło...

Scam się nie robi, scam to to już jest, niestety Undecided Dobrze, że nie wszedłem w to całe ich cripto-circle - współczuję ludziom, którzy tam włożyli swoje BTC - bo na bank ich już nigdy nie zobaczą Idea


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 20-09-2014 08:51

[Obrazek: wth9oo.png]
Z dzisiaj rano Smile Popatrzcie kilka postów wyżej, dokładnie taka sama kwota. W przeciągu kilku dni 5 wypłat łącznie 1000$? UndecidedUndecided

Ktoś jeszcze ma wątpliwości czy dowody są prawdziwe? Chyba już żadna wypłata nie pójdzie coś mi się tak wydaje...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 20-09-2014 09:53

Nie bronię tego buxa, ale zwróć uwagę, że:
- pierwszy dowód jest w sumie niezbyt zgodny z tym co jest napisane. Dowód niby za 19,76, na zrzucie około 13$
- Dowód ze Skrilla jest w sumie aktualny
- Dowód powyżej to właśnie dowód z czerwca (zgadza się suma) - mówię o Twoim poprzednim poście

Wychodzi na to, że ktoś wziął się za wrzucanie dowodów i pomylił zrzuty. Jedynie zastanawiająca jest data zlecenia właśnie tego ostatniego 19,76. Ale wychodzi na to, że było zlecone dużo wcześniej - pewnie lipiec. Ale tego się nie dowiemy, bo raz wrzuconego zrzutu nie można zmienić.

Fakt, faktem - coraz mniej dowodów wypłat. Nie widziałem też ostatnio żadnej wypłaty instant.

Zanim cokolwiek tu wpłacę, spróbuję wypłacić cokolwiek z konta brata. Jak wypłaci, to się zastanowię co robić dalej.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - leepek - 20-09-2014 10:14

ja zainwestowałem 6$, wypłaciłem ok 40$ więc jest ok.
Na tą chwilę kupiłem za kasę której nie mogłem wypłacić Hydrogena.
Zobaczymy :PAYOUT REQUEST
All request can be made every 27 days and are processed instantly.
Free Members (Protium and Hydrogen) can request every 27 days and will be payed manually from 1 to 10 of the next month!

Dozbieram do końca września, zlecę i zobaczymy czy do 10.10 wypłacą.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 20-09-2014 12:38

No własnie, zastanawiający jest ten zapis co do kont hydrogen i protium, że wypłaty ręcznie. Korci mnie wpłacić i zobaczyć czy na deuterium idą serio instant...