Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zlecę przeróbkę szablonu Wordpress (/Temat-zlece-przerobke-szablonu-Wordpress-88692)



zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - lkserwis - 03-04-2014 17:43

Witam. Parę dni temu zakupiłem hosting i domenę, wgrałem Wordpressa. Chciałbym stworzyć bloga, na którym umieszczałbym nowinki ze świata sportu, ciekawostki, aktualne wydarzenia itp.

Szukałem w necie odpowiedniego szablonu ale nie mogę znaleźć nic konkretnego. Więc szukam osoby, która odpłatnie przerobiłaby mi jakiś szablon pod tematykę sportową, pozmieniała grafiki, tła itp. Ważne żeby było to związane ze sportem najlepiej z piłką nożną.

W Wordpresie jestem raczej początkujący wiec liczę na pomoc użytkowników forum. Chętnych zapraszam na PW - dogadamy się Wink


RE: zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - melu - 04-04-2014 17:05

napisz na gg 44446210 badz [email protected] dogadamy sie Smile


RE: zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - vvv222 - 04-04-2014 17:48

usun pw bo nie mozna do ciebie pisac albo napisz gg: 49832999


RE: zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - HinaruPl - 05-04-2014 09:42

Pisz PW


RE: zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - lkserwis - 11-04-2014 15:15

do zamknięcia.


zlecę przeróbkę szablonu Wordpress - surfer0700 - 19-05-2014 07:32

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.