Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam roczny - w idealnym wręcz stanie LG L9 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam roczny - w idealnym wręcz stanie LG L9 (/Temat-Sprzedam-roczny-w-idealnym-wrecz-stanie-LG-L9-88677)



Sprzedam roczny - w idealnym wręcz stanie LG L9 - asiorek - 03-04-2014 14:32

1.Nazwa przedmiotu : Lg L9
2.Opis przedmiotu : Siemanko, w ciężkim żalu , muszę sprzedać swoje maleństwo :C Nie, nie nic z tych rzeczy ( nie rzucałem nim po ścianach , nikogo nim nie biłem) O ten telefon dbałem bardziej niż o swoją dziewczynę.. Mam go od sierpnia ( nowy telefon , drugi właściciel ( pierwszy właściciel była to kobieta wzięty 25 stycznia 2013 ) Telefon od nowości kosztował mnie wymian aż 6 foli ochronnych ( nie , nie był cięty nożem, porostu w ramach systematycznej dbałości ). Noszony także w gumowym etui ( mam 2 , ale nosze w jednym bo drugi jest nie miły w dotyku Jerk2 ) Telefon naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić, bateria przy moim użytkowaniu trzyma te półtora dnia. Dlaczego sprzedaje? Hmm no się trochę pieniążków nazbierało z PPA i postanowiłem na zakup xperi SP. To jest tylko jeden jedyny powód dla którego z wielkim bólem sprzedaje to oczko w głowie. Wady ? Nie ma, bynajmniej ja nie widzę, a nie zaraz są wady.. jedynie obdarte 2 narożniki u góry telefonu od wyjmowania go z etui. Telefon ma jeszcze rok gwarancji. Nie jedna osoba mi powiedziała,że nie ma możliwości aby ten telefonik miał rok, dawali mu tylko kilka miesięcy bo jest naprawdę w bdb stanie.. W razie jeszcze jakiś pytań , smiało zapraszam
3.Zdjęcia : http://tablica.pl/oferta/sprzedam-lg-l9-pilnie-tanio-polecam-jak-nowy-CID99-ID5vkGJ.html
4.Kontakt : pw | [email protected] | 34261112
5.Cena : 450 zł ( niestety albo stety tak mało ;x )
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew / pobranie ( przed wpłata na konto za wysyłkę ) MBank


Polecam !


Odp: Sprzedam roczny - w idealnym wręcz stanie LG L9 - asiorek - 06-04-2014 10:18

Sprzedane !

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


Sprzedam roczny - w idealnym wręcz stanie LG L9 - surfer0700 - 10-05-2014 12:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.