Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki są trudne... [PPA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początki są trudne... [PPA] (/Temat-Poczatki-sa-trudne-PPA-88669)

Strony: 1 2 3


RE: Początki są trudne... [PPA] - tomik51 - 04-04-2014 23:36

Cytat:Efekty pracy widać dopiero po paru dniach więc działaj dalej Wink Zarabiasz na coś czy tylko tak chcesz zarobić parę $ ?

Jestem studentem Wink. Potrzebne mi pieniądze na wszystko: życie, rachunki, używki i... mandaty Xpokerface.

Czas podsumować dzień 2. Niestety nie miałem czasu zrobić filmiku do hacka smutny. Na weekend przyjechałem do rodziców i w sumie cały wieczór rozmawialiśmy, więc wyszło jak wyszło. Na osłodę wpadł jeden lead za 1.21$.

Także zarobek w ciągu dwóch dni to: 1.62$

Zobaczymy jak będzie z czasem jutro, co najwyżej zrobię dzień przerwy chociaż tego bym nie chciał...


RE: Początki są trudne... [PPA] - wichrzyciel - 05-04-2014 00:28

Będę zaglądał Smile Widzę,że na samym wstępie prace idą pełną parą


RE: Początki są trudne... [PPA] - Sh4ker - 05-04-2014 09:49

Fajnie że od początku masz jakieś drobne zarobki, na pewno motywuję Cię to do dalszej pracy powodzenia Smile.


RE: Początki są trudne... [PPA] - tomik51 - 05-04-2014 13:49

No i rozpoczynamy:

Dzień 3

Dzisiaj czasu brak (mała rodzinna imprezka się szykuje Smile), więc jedyne co dziś mogę zrobić to:

- trochę pospamowałem,
- zarejestrowałem się na FireSub i bardzo delikatnie pospamowałem na FB, jak narazie bezskutecznie,
- nabijam punkty na addmefast i tym samym promuję film na YT


RE: Początki są trudne... [PPA] - kuba1998ii - 05-04-2014 15:57

Ciężko teraz z tym spamowaniem na FB, jeśli chodzi o subskrypcje sms. Lepiej skup się na razie na PPA. Smile


RE: Początki są trudne... [PPA] - tomik51 - 05-04-2014 20:41

(05-04-2014 15:57)kuba1998ii napisał(a):  Ciężko teraz z tym spamowaniem na FB, jeśli chodzi o subskrypcje sms. Lepiej skup się na razie na PPA. Smile

Właśnie widzę, że klienci niby klikają, ale leadów brak... z tego co widzę, to na FB jest obecnie przesyt jeśli chodzi o subskrybcje sms...


RE: Początki są trudne... [PPA] - hosezbsk - 05-04-2014 21:02

Zalezy od pomysłu:)Na napalencach ledki wpadają i na fb..


RE: Początki są trudne... [PPA] - tomik51 - 06-04-2014 19:08

Moi drodzy parafianie, wróciłem już od rodziców do siebie, więc mogę podsumować dzień czwarty, bo dzisiaj więcej rzeczy raczej robić nie będę:

Dzień 4

- Zbieranie znajomych na FB ~120
- wyszukanie nowej niszy
- stworzenie 7 filmów do nowej niszy i promocja ich na YT (niestety kliki są, ale konwersji brak Sad)
- rozpocząłem mini działalność na allegro - mam jednego klienta kwota: 15zł

Także mój dzisiejszy zarobek to: 15zł

Łaczny zarobek: 1.62$ + 15zł


RE: Początki są trudne... [PPA] - tomik51 - 09-04-2014 12:47

Wracam po 3 dniowej przerwie Smile.
Mało się działo, na AstroCash 0$, na FireSub 0zł, na instanterze wczoraj jeden lead za 4zł, ale przy 180 kliknięciach konwersja fatalna facepalm.

Dzisiaj wpadło też 7,50zł z allegro także zarobek na ten moment prezentuje się następująco.

1,62$ + 22,50zł + 4zł.


RE: Początki są trudne... [PPA] - grzegorzjanas - 09-04-2014 12:49

Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak to jest z tym zarabianiem? Od czego zacząć?