Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pytanie PayPal (/Temat-Pytanie-PayPal-88626)



Pytanie PayPal - Victoremque - 02-04-2014 17:24

Jak wypłaciłem kasę z PP na konto w banku i mam stats ,,zakonczono,, i nie mam kasy na koncie w banku to zle wpisalem adres bankowy czy tak powinno byc ze po jakims czasie dopiero dojdzie na konto? Bo wczesniej byl status ,,oczekuje,,...


RE: Pytanie PayPal - Szaman1644 - 02-04-2014 17:25

A ile minęło od tego zlecenia?


RE: Pytanie PayPal - marcel_kk - 02-04-2014 17:26

Po zmianie statusu na "Zakończono" w praktyce 2-3 dni robocze i kasa na koncie.


RE: Pytanie PayPal - Victoremque - 02-04-2014 17:31

Wczoraj wysłałem, ok skoro tak to poczkam, pierwszy raz przesyłam, więc nie wiem .. Wink


RE: Pytanie PayPal - marcel_kk - 02-04-2014 17:37

czwartek, piątek będą na koncie


RE: Pytanie PayPal - Victoremque - 02-04-2014 17:53

A tak przy okazji, ile kosztuje przelew z PP na PP? Czy mogę założyć drugie konto z innymi danymi i sobie przelać z niego?


RE: Pytanie PayPal - marcel_kk - 02-04-2014 18:11

Z PP na PP nic nie kosztuje jeżeli zaznaczysz opcje podczas
wysyłania "Wysyłam pieniądze rodzinie lub znajomym"
Z tego co pamiętam to w regulaminie PayPala jest zakaz zakładania drugiego konta.


RE: Pytanie PayPal - Victoremque - 02-04-2014 18:20

Ale nic nie stoi na przeazkodzie założyć konto na mame, tate, brata,siostrę xD dzieki Wink


RE: Pytanie PayPal - marcel_kk - 02-04-2014 18:27

(02-04-2014 18:20)Victoremque napisał(a):  Ale nic nie stoi na przeazkodzie założyć konto na mame, tate, brata,siostrę xD dzieki Wink

Nic nie szkodzi, tylko pamiętaj aby podczas zakładania konta imie, nazwisko adres były identyczne z tymi na jakie jest konto w banku,
bo podczas weryfikacji wszystko wypłynie, czego następstwem
jest zazwyczaj zamrożenie środków.