Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grzywna za strone ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Grzywna za strone ? (/Temat-Grzywna-za-strone-88614)



Grzywna za strone ? - Juhas - 02-04-2014 14:30

Dostałem list że muszę zapłacić 250zł
Dr. Mariusz Kołodziej Centrum internetowych i łącza internetowego

Odnoscie prowadzienia strony ------ jesteśmy zmuszeni nałożyć grzywnę w postaci 250zł w oparciu na ustawę z dnia 28 sierpnia 1997r
o organizacji i funkcjonowaniu stron internetowych z dnia 28 maja 2013r
Aby ominac konsekwencji należy usunać stronę z serwera Ze względu za działalność zysku nie należy w sposób samodzielny osiągnąć żadnych korzyści materialnych ze szkodą dla innych osób Należy wszelką działalność rejestrować firmę
PS> Na stronie stał bot reklamowy do cs a hosting za free na backupftp


RE: Grzywna za strone ? - daniel42na - 02-04-2014 14:39

[Obrazek: 62af777e8f5d.jpg]
Przecież to wygląda zupełnie niepoważnie, może ktoś celował w prima aprilis? Lol
Nic nie płać.


RE: Grzywna za strone ? - Juhas - 02-04-2014 14:46

Tak samo mi napisałe, admin na backupftp więc dzięki żadnej pieczątki ani nic więc dzieki Huh


RE: Grzywna za strone ? - Adrjan77 - 02-04-2014 14:57

odpisz, ze sam go możesz oskarżyć o wyłudzanie pieniędzy


RE: Grzywna za strone ? - Kede - 02-04-2014 16:05

Pytanie tylko skąd mieli twój adres, że wysłali Ci list. Oraz gdzie wymagają, żeby wysłać te pieniądze Wink - wtedy masz ich dane. Jedyny Dr. Mariusz Kołodziej w googlach to ginekolog.. Bądź promotor sportowy ale ten raczej nie ma tytułu doktora.

Skopiowałeś treść tego listu znak w znak? Bo jak dla mnie to nie po polsku trochę brzmi, pisał to chyba jakiś półgłówek albo translator. Nie ma czym się przejmować.


RE: Grzywna za strone ? - daniel42na - 02-04-2014 16:11

Zapewne z bazy whois.


RE: Grzywna za strone ? - bodek7654 - 02-04-2014 16:30

po 1 : niema takiej ustawy

po 2 : Pan odwoluje sie do KK :
Kod:
Art.*286.*§*1.*Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
(...)
§*3.*W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
po 3 : oraz do ustawy o swobodzie dziłalności gospodarczej

Podsumowując:
Pan ktory to pisal nie wie co pisal bo sam tego nie rozumie i niewi o co chodzi , grzywne moze wydac w takim wypadatku i przypadku tylko sad w postepowaniu sądowym, zadna inna osoba nie jest do tego upowazniona a tym bardziej jakis "bananowy" admin , cos gdzies kiedys slyszal ale niewie co wiec tak napisal , straszenie kara tez moze sie obrocic przeciwko niemu mowi o tym rowniez KK :
Kod:
Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.


co do działaności gospodarczej to Pan tez tego pojecia nie rozumie , reguluje to ustawa o swobodzie działalności gospodarczej
Kod:
art 2 .Działalnością gospodarczą jest zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywanie kopalin ze złóż, a także działalność zawodowa, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły.
, co tu duzo pisac bot na stronei sie do takich rzeczy nie zalicza , ale Pan postraszył poczuł sie mocny ta i tyle , mozna go smiało wyśmiać Cool

pozdrawiam


RE: Grzywna za strone ? - Juhas - 02-04-2014 17:15

(02-04-2014 16:05)Kede napisał(a):  Pytanie tylko skąd mieli twój adres, że wysłali Ci list. Oraz gdzie wymagają, żeby wysłać te pieniądze Wink - wtedy masz ich dane. Jedyny Dr. Mariusz Kołodziej w googlach to ginekolog.. Bądź promotor sportowy ale ten raczej nie ma tytułu doktora.

Skopiowałeś treść tego listu znak w znak? Bo jak dla mnie to nie po polsku trochę brzmi, pisał to chyba jakiś półgłówek albo translator. Nie ma czym się przejmować.

szczerze trochę go skróciłem o kilka słów ale dzięki nie bedę bulił za nic Tongue


RE: Grzywna za strone ? - Lukines - 03-04-2014 00:12

Mi ostanio proponowali że kupią odemnie strone PPA , coś po ang jakiś bełkot i nie wiem czy to był scam czy nie ale podziekowałem Smile . Juhas tak samo było z pobieraczkiem co ludzie płacili. Sam też kiedyś nie wiedziałem co z tym zrobić.

Weź od nich dane do zaplaty. Jestem ciekawy kto sie podszywa pod pana Ginekologa.


RE: Grzywna za strone ? - rachman - 06-04-2014 14:43

Jakiś rozżalony klient pewnie Wink

Wygląda na bełkot - żart, konkurencja, wyłudzenie albo pismo na postrach Smile