Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub (/Temat-Zostane-mentorem-HotCash-Instanter-i-FireSub-88611)

Strony: 1 2 3 4


Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - kariolmax - 02-04-2014 13:30

Witajcie!

Zauważyłem, że jest bardzo mało mentorów na naszym forum dlatego postanowiłem, że ja zostanę jednym z nich Smile

Od razu dla wszystkich negatywnie oceniających temat:
Sami zacznijcie mentorować, a nie oceniacie. Jestem mentorem dla początkujących i nie obiecuję, że będziecie zarabiać 200zł/dzień.

Pomagam głównie osobom, które są nowe w zarabianiu przez internet lub poprzez subskrypcje sms/smsy premium.

Od razu bez zbędnego gadania pokażę moje zarobki od dwóch tygodni na spamie:

[Obrazek: signature.php?sign_id=1&hcid=tiykrmy]

[Obrazek: 9a430]

[Obrazek: 37fc019ff6.png]

Co mnie wyróżnia na tle innych mentorów?? Huh
- Przede wszystkim dostępność Smile (Jestem 7 dni w tygodniu po 6 godzin od 14 do 20)
- Nietypowość pracy (inne metody zarobku i mentorowania - nie piszę: "Masz poradnik i sam sobie zarabiaj" pomagam od początku do końca)
- Mówię prosto z mostu więc łatwiej jest mnie zrozumieć Lol
- Zarabiam na wszystkich platformach związanych z smsami.

Kontakt:
Na początek może być to PW forum ale później wymagam GG lub maila.
Mail: [email protected]
GG: 39058883

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę wysokich zarobków.


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - misterzelek - 02-04-2014 13:31

Bardzo dobry mentor polecam Huh


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - MankuT - 02-04-2014 13:53

oferujesz coś więcej niż spam ?


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - Hrustus - 02-04-2014 13:59

to są zarobki z jednego dnia ?


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - kariolmax - 02-04-2014 14:00

(02-04-2014 13:53)MankuT napisał(a):  oferujesz coś więcej niż spam ?

W zasadzie daję niszę, która nie polega na spamie refom, którzy zarobili dla mnie przynajmniej 10zł

(02-04-2014 13:59)Hrustus napisał(a):  to są zarobki z jednego dnia ?

To są zarobki zbierane w około 14 godzin (14 dni po godzinę)


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - badii - 02-04-2014 14:02

Mentor bedzie mlodszy od kazdego swojego poleconego beka Big Grin
CHyba za malo masz zarobione i wiedzy na mentora Smile


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - kariolmax - 02-04-2014 14:06

(02-04-2014 14:02)badii napisał(a):  Mentor bedzie mlodszy od kazdego swojego poleconego beka Big Grin
CHyba za malo masz zarobione i wiedzy na mentora Smile

Nie jest to za mało jeśli chodzi o spam i godziny poświęcone na to.
Nie zarabiam na fp i chcę pomóc osobom, które nie mają jak włożyć kasy na inwestycję.

Nie wiedziałem, że liczy się wiek, a nie zarobki Smile


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - suchy0001 - 02-04-2014 14:09

nie ufajcie mu.Koleś ma 11 lat.Był moim reffem wyuczyłem go paru cennych rzeczy a on się przepiął do kogoś innego a teraz sam zakłada temat z mentorowaniem? Śmiech na sali facepalm


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - michal86ole - 02-04-2014 14:10

Dokładnie, sam niedawno szukał mentorów, a teraz już naucza...
beka


RE: Zostanę mentorem HotCash, Instanter i FireSub - Liromir - 02-04-2014 14:11

(02-04-2014 14:09)suchy0001 napisał(a):  nie ufajcie mu.Koleś ma 11 lat.Był moim reffem wyuczyłem go paru cennych rzeczy a on się przepiął do kogoś innego a teraz sam zakłada temat z mentorowaniem? Śmiech na sali facepalm

to samo u mnie, NIE POLECAM