Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomocy w konfiguracji VPSa z Ubuntu 13.10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pomocy w konfiguracji VPSa z Ubuntu 13.10 (/Temat-Pomocy-w-konfiguracji-VPSa-z-Ubuntu-13-10-88590)



Pomocy w konfiguracji VPSa z Ubuntu 13.10 - DamianXIX - 01-04-2014 22:40

Prosze o pomoc bardzo mi na tym zalezy :/ Testuje server z ultimahost z ubuntu 13.10 i nie moge go skonfigurowac tak zeby byl vnc i normalny pulpit gdzie bede sobie klikac po prostu

Teraz mam tak niby VNC zainstalowany dziala ale nie moge zdalnego pulpitu w dalszym ciagu uruchomic srodowisko graficzne zainstalowane tak mi sie przynajmniej wydaje


RE: Dobry i Tani VPS - martin82 - 02-04-2014 21:27

Polecam serwer VPS w cal.pl z pełnymi możliwościami administracyjnymi. Dostęp root przez SSH oraz panel administracyjny sprawia, że serwer możesz dowolnie skonfigurować do swoich potrzeb. VPS z czystym systemem operacyjnym lub z wybranym panelem administracyjnym. Już od 49 zł - cena jak najbardziej atrakcyjna.


RE: Dobry i Tani VPS - DamianXIX - 02-04-2014 21:54

Dzieki ale widac nie czytales wszystkiego co napisalem potrzebny mi serwer z minimum 8gb ram i 4rdzoniowym prockiem wiec ta oferta ktora mi przedstawiles absolutnie odpada Smile testuje juz server z ultimahost ubuntu 13.10 ale nie potrafie skonfigurowac go tak zeby przez vnc byl dostepny ehh


RE: Pomocy w konfiguracji VPSa z Ubuntu 13.10 - macek96 - 06-04-2014 16:27

jesli chcesz abym pomogl Ci skonfigurowac vnc napisz na gg 34813216