Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowana tablica - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zablokowana tablica (/Temat-Zablokowana-tablica-88585)



Zablokowana tablica - dyzia - 01-04-2014 21:35

Witam.
Prowadzę swój fan page na FB, do czego założyłam osobne konto. Konto zostało zweryfikowane. W celu promowania swojej strony dołączyłam około dwóch tygodni temu do grup tematycznych. Odkąd w nich jestem nie miałam żadnych problemów z dodaniem postów. Od wczoraj od rana za każdym razem gdy chcę cokolwiek wrzucić na tablicę jakiejkolwiek grupy wyskakuje mi komunikat "Wiadomości nie można opublikować na tej tablicy." Nie zostałam w żaden sposób zablokowana przez żadnego z adminów tych grup (sprawdziłam). Czyściłam cookie (gdzieś znalazłam że to niby miało pomóc). Nie mam pomysłu co jeszcze mogę zrobić. Oczywiście posty te chcę dodawać jako "osoba" a nie "fanpage" żeby nikt nie miał wątpliwości nie wziął mnie za blondynkę Wink
Czy ma ktoś z Was pomysł jak można tą sytuację rozwiązać? Z góry dzięki za każdą pomoc bo sytuacja jest lekko mówiąc upierdliwa. Dodam jeszcze tylko że komentować posty na tablicach grup mogę.


RE: Zablokowana tablica - mlekoju - 01-04-2014 21:43

Też tak miałem parę razy, ale nie udało mi się tego rozwiązać Angry
Nie wiem do końca co jest przyczyną.


RE: Zablokowana tablica - dyzia - 01-04-2014 21:49

Ale minęło to po prostu samo z czasem, czy zostało na stałe?


RE: Zablokowana tablica - Szaman1644 - 01-04-2014 21:52

A dołącz do jakiejś przykładowej nowej grupy i zobacz czy wtedy daje radę dodawać posty. Jeżeli tak to radziłbym opuścić grupy i jeszcze raz do nich dołączyć.


RE: Zablokowana tablica - dyzia - 01-04-2014 22:09

Właśnie od wczoraj od rana jest ten problem dzisiaj dołączyłam do nowej grupy i w tej nowej grupie jest dokładnie to samo. Nie ma znaczenie, czy wysyłam jakiś link, czy tylko sam tekst.

Edit:
Odeszłam ze wszystkich grup i dołączyłam do nich ponownie po kilku godzinach i sytuacja jest nadal bez zmian.


RE: Zablokowana tablica - dyzia - 04-04-2014 11:58

Przyłączyłam się do tych grup moim prywatnym profilem na FB, jednak sytuacja jest taka sama. Trochę tak jakby to adres mojej strony był blokowany przez wszystkie grupy. Czy w obliczu takich szczegółów dodatkowych ma ktoś może pomysł na rozwiązanie tego problemu? Sprawa nadal tkwi w tym samym punkcie.