Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash Crashuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecash Crashuje (/Temat-Firecash-Crashuje-88578)

Strony: 1 2


Firecash Crashuje - leman - 01-04-2014 20:15

Witam, od kilku dni zauważam że dość częstuje strona jest offline ale tylko tymczasowo przez dostłownie krótką chwile i potem znów jest OK to po mojej stronie jest coś nie tak czy serwer na którym stoi FC nie wyrabia Tongue ?
Poniżej screen jaki błąd wywala.

[Obrazek: firecash.jpg]


RE: Firecash Crashuje - MikiMaJe - 01-04-2014 22:34

Tak, też mam coś takiego. Oznacza to, że to coś od serwera. Tongue


RE: Firecash Crashuje - kubsztyl955 - 01-04-2014 23:21

już drugi dzień, ale choć tyle dobrego, że krótkotrwałe te przerwy


RE: Firecash Crashuje - maciuus - 01-04-2014 23:37

Mam tako samo. Ciekawe czy jakieś pobranie mi przez to nie weszło ; d


RE: Firecash Crashuje - cocokx - 02-04-2014 21:04

Mam nadzieję, że dostaniemy jakąś rekompensatę. Plików nie da się pobierać z firecash, firecpa oraz z firesub. A hajs ucieka... Angry


RE: Firecash Crashuje - maciuus - 02-04-2014 21:05

W tej chwili znowu crash.


RE: Firecash Crashuje - Kiljan - 02-04-2014 21:19

Serwery FireCash(NIE CPA, CPA działa w pełni stabilnie, tak więc żadne leady nie uciekają) są od kilku dni non stop atakowane, bronimy się przed tym jak się tylko da, w dniu dzisiejszym była kilkuminutowa przerwa ponieważ wdrażaliśmy nowe zabezpieczenia.


RE: Firecash Crashuje - MikiMaJe - 03-04-2014 08:00

Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Powodzenia życzę. Tongue


RE: Firecash Crashuje - exxthc - 04-04-2014 16:48

Awwwwww naprawicie te zabezpieczenia? Bo to staje sie irytujące ze nie dziala firecash (nieraz po 10min) i dodatkowo nie dzialaja wtedy serwery z programami z firesuba = brak kasy x2 :/ Trzymam kciuki zeby sie wszystko ustabilizowalo Angry


RE: Firecash Crashuje - BigSmoke - 04-04-2014 18:36

W-cenzura-a to że firecash nie działa ludzie płaczą. Mam nadzieje że szybko to naprawicie bo to zmniejsza zarobki.