Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - unforgivable - 15-04-2014 20:44

(15-04-2014 17:48)4funsecond napisał(a):  Sprzedam poradnik jak zarobić na napaleńcach.
.
.
..
Dzisiaj jakiś idiota wysłał mi zdjecie swojego kutasa xDDDDDDD

Każdy myślący człowiek ogarniający instantera i firesuba wpadnie na to sam bez żadnego kupowania Wink


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - MatiMaister - 16-04-2014 19:38

Generalnie, to cześć wszystkim - nowy jestem. Jeszcze nic nie zarobiłem, dopiero zaczynam temat ogarniać.

Co do słupa na Fb, mam jedno konto na dosłownie ,,Adama Kowalskiego'' konto założone fiu fiu... ze 3 lat temu bez mała. Natomiast do wczoraj 0 znajomych. Po prostu konto służyło mi do innych celów.
wczoraj dodałem/przyjąłem 200 osób. Wszystko jest na razie git, żadnych blokad itp. Wiadomo, że nie ma takiego ruchu jak przy koncie z jakąś super laską, ale też zapraszają.

Natomiast łatwo zauważyć, że 99% tych wszystkich kont, które się zaprasza, lub zapraszają Ciebie, to też są słupy, a nie prawdziwi użytkownicy. Wszystko tylko w celu pustej wymiany lajków na stronach, do których się zapraszają owe słupy. Więc jeśli nawet natrzepię 2k takich znajomych to co mi po tym, jak to sama lewizna ? Przecież, kto raz wszedł na te grupy zapraszania się wzajemnie, oceniania zdjęć itp, ten od razu widzi, że tam nie ma normalnych ludzi, tylko palisada.

Może ktoś rozwiać moje splątanie myślowe i dysonans wewnętrzny, czy w ogóle jest sens to robić ?

Mam teraz w zamiarze zrobić słupa na panienkę. Postarałem się o foty jakiejś Czeszki (też z Fb) trochę poprzycinałem i teraz chce zakładać kolejny profil. Mam tylko pytanie: Czy jeśli dostanę blokadę, to oberwę też za to na swoim prywatnym realnym koncie ? Bo blokada mojego prywatnego konta to byłby niezły dym dla mnie.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Mroovek - 16-04-2014 20:08

nie dostaniesz tylko na konto na ktorym bedziesz działać inne konta pozostaja bez zmian


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - m4t0sh - 16-04-2014 20:10

(15-04-2014 17:48)4funsecond napisał(a):  Sprzedam poradnik jak zarobić na napaleńcach.
.
.
..
Dzisiaj jakiś idiota wysłał mi zdjecie swojego kutasa xDDDDDDD

ja dostałem chyba z 10 takich xd


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - MatiMaister - 16-04-2014 20:26

Okej, czyli bana oberwę tylko na jedno konto (uff)

Natomiast jak skomentujecie fakt, że 90% znajomych na tym koncie, to też słupy. Jaki wtedy jest sens posiadania tego konta, skoro spamujesz do innych słupów, którzy spamują tobie. Xpokerface


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Rafiks1992 - 16-04-2014 21:45

@up tylko uwazaj bo ja wczoraj sie przejechalem troche

i porada dla wszystkich nie wiem jakim cudem fb mi to wykrylo ale uwaga:

10 kont, za kazdym razem jak sie logowalem i wylogowywalem czyscilem historie ciastka wylaczalem przegladarke i wlaczalem w trybie incognito, konta byly zweryfikowane telefonicznie, znajomi tylko mnie dodawali ja nie wyslalem ani jednego zaproszenia. probowalem zalozyc kolejne konto i przy probie zalogowania sie spowrotem na moje konta ktore juz zalozone byly zeby zaakceptowac kolejnych znajomych BUM. wszystkie konta zablokowane a dlaczego? weryfikacja znajomych, nie wiem jakim cudem bo nikogo nie dodawalem ale jednak fb cos dziala do przodu skoro sami daja weryfikacje ;/ uczcie sie na tym bledzie ;p


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Mafesto - 16-04-2014 22:01

Zapraszał mnie Włoch a teraz ktoś zaprosił na noc. Wiedziałem jakie zdjęcie wybrać Idea


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Forever555 - 16-04-2014 22:08

Jeśli ktoś może, niech podeśle link do fotek dziewczyn w takim stylu:http://files.tinypic.pl/i/00520/7tic1dgja6lr.jpg wielu osobom by to pomogło. Wink A sam poradnik świetny. Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - magneto - 16-04-2014 22:22

(16-04-2014 22:08)Forever555 napisał(a):  Jeśli ktoś może, niech podeśle link do fotek dziewczyn w takim stylu:http://files.tinypic.pl/i/00520/7tic1dgja6lr.jpg wielu osobom by to pomogło. Wink A sam poradnik świetny. Smile

Znajdziesz takie na hackforumsSmile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - MatiMaister - 16-04-2014 23:00

No dobra, a jak wygląda sytuacja jeśli mam tylko kilka zdjęć jednaj laski. Obleci, czy potrzebuje dużej ilości ?
W ogóle jak wy działacie ? Da radę odpękać dobrą robotę z jednym kontem mającym sporo znajomych, czy macie po kilka kont na słupa i na każdym dużą ilość ?
Sytuacja opisana w poradniku, wcale nie jest taka różowa. Tak jak wspominałem wcześniej, masa ludzi którzy Cię zaproszą, lub Ty ich zaprosisz, to też są słupy, więc żaden pożytek. Przez ostatnie kilka 2-3 godziny zrobiłem konto z ładną panienką, natomiast tylko 45 znajomych jak na razie z czego kilku zaprosiłem sam. facepalm Pocieszający jest fakt, że większość to prawdziwe konta jakichś tumanów.
Gdzie szukać większej ilości łosi ? Lol

Tak w ogole, to jeszcze jestem zielony w temacie, nawet nie wiem co dokładnie będę działał z tymi kontami, na razie chce po prostu zbudować jakąś podstawę, nim dowiem się reszty rzeczy.

@Rafiks1992

A twoje prywatne konto, też Ci zbanowali ?