Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Kurus92 - 11-04-2014 03:28

Jak już bierzecie te zdjęcia to nie bierzcie Polek skoro w polskich grupach chcecie spamować.(nie wspomnę o maxmodels,gdzie modeleczki potrafią zrobić grubą aferę o wykorzystanie ich wizerunku gdzie indziej bez jej zgody).Problem znaleźć jakąś francuskę ,hiszpankę czy coś w ten deseń? Głupotą jest tak bez sensu,zupełnie przypadkiem syfu sobie narobić,a uwierzcie mi,że ,,jak ktoś ma pecha to i w bananie pestkę znajdzie" Smile .


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Renthus - 11-04-2014 09:36

Mam pytanie a jak zrobie fb ze zdjeciami znajomej z real fb to moga byc jakies problemy z weryfikacja?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - matheo22 - 11-04-2014 16:32

(11-04-2014 09:36)Renthus napisał(a):  Mam pytanie a jak zrobie fb ze zdjeciami znajomej z real fb to moga byc jakies problemy z weryfikacja?

Albo tu kogoś konkretnie pogrzało albo tylko mi się wydaje facepalm


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - ssssss94 - 12-04-2014 08:41

Bierz foty z neta, najprościej. Im bardziej seksowne tym lepiej(byle nie było nagości)
Sposób fajny, spróbuje go.
Co do aktywacji kont na fcb, zamówcie sobie na całą rodzinę startery z play, kiedys bylo po 3 na osobe, teraz nie wiem ile jest, na stronie play nie pisze ile posyłają:
http://www.play.pl/promocja/darmowy-starter-play-na-karte/
Z tego możemy bezproblemowo aktywować konta fcb
Ja chyba z 20 takich kart zamówiłem, jeszcze 12 mi zostało.


Oprócz tego zakładamy nie jedno konto a kilka(Mniejsze szanse na wykrycie, metoda może być taka sama, lub podobna)


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Patenciarz - 13-04-2014 22:45

Ja juz nie wiem jak to robic co konto zaloze to za chwile ban i weryfikacja a dodaje grupy powoli nie to ze spamuje czy cos , nie daje rady juz z tym nie wiem jak to ogarnac


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - WalecByWalec - 14-04-2014 06:18

Miałem 1800 znajomych, ani jednego nie zaprosiłem. Pospamował przez 10 czy 15 minut. I blokada do 27 pozdrawiam


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - 4funsecond - 14-04-2014 13:32

Robiłem tak od dawna, ale mam na to jeszcze dodatkowy sposób. Nie trzeba sie meczyc, jak widzicie dziesiątki zboczeńców piszą. Ja mam sposób na to jak ich wykorzystać, niewiem czy pisać poradnik o tym, zapewniam że 100zł+ z tego będzie na luzie. ktoś byłby chętny na poradnik?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - PETERILLUSION - 15-04-2014 09:21

Ja bylbym chetny tylko musialbys sprawdzic nastepujace rzeczy: Czy konta nie padaja odrazu przy spamie, ile czasu trzeba poswiecic zeby wyciagnac 100 na dzien i opsane krok po kroku co robisz, zeby nie byly to 4 zdania i koniic poradnika, ktory pewnie bedzie platny jak mam rozumiec? Bo jak chcesz darmowy wypuscic i podniesc sobie reputacje znaczaca to moge byc i te 4 zdania Wink


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - unforgivable - 15-04-2014 14:45

Mam w tej chwili 1200 znajomych, jestem w kilkudziesięciu grupach. Przeszedłem przez weryfikację zdjeciową i telefoniczną Smile I jeżeli bierzecie fotki z neta to pamiętajcie, że jest prost narzędzie do tego aby zweryfikować czy zdjęcie jest fake czy real Wink Jest to wyszukiwarka google obrazem, dlatego trzeba wiedzieć jak w 1 prostym kroku przerobić fotkę aby jej nie znalazło Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - 4funsecond - 15-04-2014 17:48

Sprzedam poradnik jak zarobić na napaleńcach.
.
.
..
Dzisiaj jakiś idiota wysłał mi zdjecie swojego kutasa xDDDDDDD