Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - HinaruPl - 06-04-2014 19:20

A ja mam pytanko.
Czy jak odchodzę od grupy to automatycznie usuwa moje posty w tej grupie ?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - MankuT - 07-04-2014 18:43

A jak poradzić sobie z tym..
Mam stałe IP.. niem czy to wina tego
Co nie zrobię fejkkonta to zaraz dostaję bloka na 30 dni pokerface


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Abigail21 - 08-04-2014 18:10

@unforgivable Czy mogłabym również prosić o tą paczuszkę ze zdjęciami?
Właśnie wyskoczyła mi weryfikacja po zdjęciach, której nie zdałam. Teraz muszę założyć nowe kontoXpokerface


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - hasky9012 - 08-04-2014 18:40

(08-04-2014 18:10)Abigail21 napisał(a):  @unforgivable Czy mogłabym również prosić o tą paczuszkę ze zdjęciami?
Właśnie wyskoczyła mi weryfikacja po zdjęciach, której nie zdałam. Teraz muszę założyć nowe kontoXpokerface

Ilu miałas znajomych przed weryfikacja?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - WalecByWalec - 09-04-2014 10:30

Powiem wam jak ja zdobyłem fajne zdjęcia, wchodzicie na strone - http://www.maxmodels.pl/akt.html. Wybieracie jakąś fajną dupeczkę, wchodzicie na jej profil i tam macie więcej zdjęć. Mam nadzieję, że się przyda Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Patenciarz - 09-04-2014 12:10

Ja zdjecie gdzies z fotka.pl wzialem kilka zdjec jakiejs ladnej dziewczyny Tongue nie wyglada na fejka a niektore sa lekko prowokujace , dzisiaj dopiero zaczynam dodawanie znajomych . Jakie grupy najlepiej dodawac? macie jakis sposob na szukanie sporych grup gdzie jest duzo ludzi i nie ma czegos takiego ze post musi zaakceptowac administrator? I jak nazbieracie troche tych znajomych to probujecie ich naklonic na program partnerski ? czy oni sa tylko po to zeby konto bylo bardziej wiarygodne?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Abigail21 - 09-04-2014 12:57

(08-04-2014 18:40)hasky9012 napisał(a):  
(08-04-2014 18:10)Abigail21 napisał(a):  @unforgivable Czy mogłabym również prosić o tą paczuszkę ze zdjęciami?
Właśnie wyskoczyła mi weryfikacja po zdjęciach, której nie zdałam. Teraz muszę założyć nowe kontoXpokerface

Ilu miałas znajomych przed weryfikacja?

Gdzieś ok 32facepalm
Ale błąd popełniłam na tym, że sama zapraszałam ludzi do znajomych. Teraz chcę te konto założyć od podstaw żeby nie było problemów Tongue


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - nowak591 - 09-04-2014 16:21

macie może jakieś zdjęcia, których nikt mi nie znajdzie w necie, bo typ znalazł moją laskę na tej stronie models


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Patenciarz - 09-04-2014 18:34

Dzis dodalem juz 100 znajomych ale co niektorzy napalence to masakra Big Grin nie wierze ze oni tak sie daja wrabiac ze takie laski niby dodawaly by sie gdzies do grup FB Smile dobra beka ogolnie z tego Big Grin

PS. Ile macie mniej wiecej dodanych grup? i jak czesto tam piszecie , ja jakos narazie malo w ogole odslon mam chyba za slabo spamuje cos Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - WalecByWalec - 09-04-2014 20:11

Powiecie mi może, czy jest jakaś możliwośc, że zdobędą moje ip? Czy coś w tym stylu?Big Grin