Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - sk0gen - 01-05-2017 20:34

Siemka. Mógłby ktoś na pw co z takim kontem można robić jak działać itd? Narazie mam jakąś wiedzę w tematach hyip'ow, revshare itp Big Grin


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - CichoCiemny - 02-05-2017 11:24

Miał ktoś kiedyś taki problem ?
Wstawiam posta z linkiem na grupę i ja normalnie ten post widzę, ale inni go nie widzą sprawdziłem z innego konta i nie widać tego posta.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - helix - 14-06-2017 16:21

Nie idzie już mieć fake kont na fb bo tylko jeden nr.tel może być do konta fb a jeszcze niedawno można było mieć dużo fake kont na fb i wystarczył jeden nr.tel i ten sam.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - mysc - 14-06-2017 22:23

Jeden numer można użyć do dwóch kont Smile Tak było od kiedy pamiętam - czyli od 3 lat Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - banan1905 - 17-06-2017 15:59

Ile takie konto 2k znajomych może być warte ?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - lapifors - 13-07-2017 15:22

(14-06-2017 22:23)mysc napisał(a):  Jeden numer można użyć do dwóch kont Smile Tak było od kiedy pamiętam - czyli od 3 lat Smile

Nawet trzech! Big Grin Bo ja 3 konta zweryfikowałem na jeden numer.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wojtek574 - 13-07-2017 15:28

Nie wiem czy było ale taka mała rada nie piszcie postów na grupach poznam itp lepiej komentować posty innych kilka postów skomentujecie i będziecie mieli zaproszenia według mnie lepiej wychodzi. Ostatnio trochę skomentowalem postów i 400 zaproszeń


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - lapifors - 13-07-2017 15:28

Siema, zastosowałem się do porad napisanych w tym artykule Big Grin i kont nie banują ;P

Akceptuję 100 zaproszeń dziennie i nie mam bana, jeszcze mam do potwierdzenia 800 zaproszeń xD
Zaś gdy akceptowałem od razu 900 zapro to mi wywaliło weryfikację telefoniczną :/ Nie polecam akceptować wszystkich zapro na raz - max.100 dziennie

I jeszcze polecam nie zakładać kont przez Wi-Fi ani przez laptopa/PC - jest możliwość, że od razu wywali weryfikację telefoniczną lub "Prześlij swoje zdjęcie"
Jak macie zamiar robić kilka(naście, set) kont na fb to polecam używać do tego telefonu + internet PLAY - nie wywali weryfikacji i konto będzie się trzymać! ;D

A co do fotek to polecam brać z instagram.com lub vk.com ;P

Piszę, ponieważ znam się na tym i daję Wam dodatkowe porady Big Grin


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - marcinvip1998 - 13-07-2017 20:31

Dobre porady Big Grin
Dodatkowo polecam zakładać i używać w trybie incognito te konta.
W incognito czyszczą sie ciasteczka, tak wiec fb wtedy widzi jak by inna osoba sie logowała na fb


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - helix - 17-12-2017 12:23

Ten sposób już nie działa