Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - pietreczka - 09-10-2014 22:59

O matko, jestem tu pierwszy raz od ohohoh, ładnie mi się temat rozwinął ;d


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - SkagGully - 14-10-2014 20:49

A mi coś nie działa. Zrobiłem nowe konto, robię wszystko wg poradnika, a mimo to nikt mnie nie zaprasza Sad
Wcześniej miałem inne konto, ale usunąłem ze względu na zdjęcia polskiej dziewczyny (tej konkretnie: https://www.facebook.com/paulina.radomska.1238?fref=ts ).
Wtedy do mnie pisali ludzie, teraz cisza. Nie wiem co jest grane. Pewnie coś źle robię. To zdjęcie z opisem to mam do albumu dodać, czy jako post?

PS. Czym sie różni post publiczny od posta tylko do znajomych? Kto zobaczy publiczny? "Wszyscy na fb i poza nim" - czyli co, kilkaset milionów ludzi? Bez sensu.
I czy można zrobić posta skierowanego tylko do wybranej grupy?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Revend - 09-12-2014 22:27

(14-10-2014 20:49)SkagGully napisał(a):  A mi coś nie działa. Zrobiłem nowe konto, robię wszystko wg poradnika, a mimo to nikt mnie nie zaprasza Sad
Wcześniej miałem inne konto, ale usunąłem ze względu na zdjęcia polskiej dziewczyny (tej konkretnie: https://www.facebook.com/paulina.radomska.1238?fref=ts ).
Wtedy do mnie pisali ludzie, teraz cisza. Nie wiem co jest grane. Pewnie coś źle robię. To zdjęcie z opisem to mam do albumu dodać, czy jako post?

PS. Czym sie różni post publiczny od posta tylko do znajomych? Kto zobaczy publiczny? "Wszyscy na fb i poza nim" - czyli co, kilkaset milionów ludzi? Bez sensu.
I czy można zrobić posta skierowanego tylko do wybranej grupy?

Głupie pytanie. Dla znajomych to dla znajomych których masz w znajomych a publiczne to każdy kto przegląda Twój profil facepalm


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Pink134lol - 11-12-2014 03:14

No ja mam już konto prawie 5 tysięcy znajomych, z 700 zaproszeń do znajomych i z 600 obserwowanych, ale nie wiem zbytnio jak użyć tego konta. Promowałem sobie od czasu do czas swój FP z dupami, ale obecnie jakoś nie widzę opcji do zapraszania znajomych do polubienia.

Spamowałem z eforsy streamem , też nic. Póki co zajmuje się czymś innym, więc myślałem, że wstawię coś raz na jakiś czas i wpadnie na takim koncie trochę hajsu. z 5 tysiącami znajomych było może 20 wejść = 0 leadów. Wink


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Revend - 11-12-2014 12:46

Kurwa na tym fejbugu nawet piernąć nie można. 2 dni temu dołączyłem w ciągu 1 dnia do 9 grup a 8 wisiało jeszcze nie zaakceptowanych, wczoraj nic nie robiłem a teraz wchodzę i godzinę temu blokadę na grupy dostałem. Co za kurwa pojebusy.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - mario22 - 28-12-2014 01:43

Witajcie. Robię według poradnika, na razie mam ponad 200 znajomych i ponad 100 oczekujących, dodaję nie więcej niż 100 jednego dnia. Sam zaprosiłem może 5 osób żeby wyglądało to niby prawdziwie, dodałem też szkoły zainteresowania, dałem pare lajków tu i tam, napisałem parę komentarzy. Pozwoliłem sobie do tej pory na delikatny spam, na grupach typu "Pokaż cycki" zaspamowałem link do fotki nagiej laski przepuszczony przez Ad Flaj. Zarobiłem może 30 centów, ale to tak bardziej dla wybadania terenu, jak zbierze się ze 1000 znajomych zabiorę się za prawdziwy spam (jeśli wcześniej nie wyłapię bana). Dopiero zaczynam zarabianie przez net, więc to wszystko bardziej dla obeznania się z sytuacja niż jakichś realnych zarobków. Nie mam też jakichś wielkich oczekiwań do spamu na FB, bo na grupach pojawiają się całe tony spamu typu wygraj iphone albo test IQ, wątpię czy jeszcze ktoś się na to daje nabrać.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Kickster - 28-12-2014 05:25

Jakby ktos chcial sprzedac takie swoje konto to jestem zainteresowany Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - mario22 - 29-12-2014 23:13

Ban po pięciu dniach Smile 400 znajomych, 10 grup, bardzo delikatny i ostrożny spam. Chyba wezmę się za coś innego Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - ebonkyz - 06-01-2015 11:20

Przyda się Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Krakersik - 07-01-2015 18:22

A powiecie jak promować suby na grupach? Mam fake konto ze stażem prawie pół roku. Jest około 200 znajomych, członkostwo w 20 grupach + zdjęcia i całkowicie wypełniony profil. Weryfikacja telefoniczna zrobiona.

Spamujecie tymi samymi tekstami w każdej grupie naraz (np. skryptem) czy ręcznie? Bo wiem że jak kiedyś użyłem ze 3 razy skryptu tego który pisze po dwa posty w grupie na raz to konto dezaktywowali po dwóch dniach. Byłem w kilkudziesięciu grupach. Podzielcie się doświadczeniami Big Grin