Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Snoffy - 10-06-2014 14:18

(10-06-2014 13:25)TheGleeMat napisał(a):  Uwaga fake konta są powoli wypatrywane przez innych ! Ludzie stworzyli nawet FanPage: Pogromcy Fakeów, na szczęście FP nie jest za duży, ale widziałem sporo kont dodanych .

nawet jak będzie miał 100k fanów to i tak w niczym nikomu nie zaszkodzi. Do takich FP dołączają ludzie którzy i tak nie klikają w nasze linki - więc nie ma się czego obawiać. Poza tym na tych FP dodają przeważnie niecenzuralne zdjęcia, co prędzej czy później doprowadzi do usunięcia strony.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - komorxd - 13-06-2014 15:04

a czy weryfikacja zdjęciowa zawsze występuje ?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - mailmetrash - 14-06-2014 10:32

Ja wam dam sposób na dużo fotek dziewczyn. Wejdźcie sobie na instagram.com i tam pupencje normalnie codziennie zdjęcia wrzucają jakieś #selfie #samojeby i inne takie. Najlepiej wejdźcie na strony popularnych jutuberów i w komentarzach szukajcie lasek albo szukajcie tagów typu #abstrachuje #wardega #rezi. Kolejnym dobrym numerem na zdobycie zdjęć są strony dla sponsorów jak odloty, roksa czy garsoniera, tam jest sporo galerii. No i zawsze możemy też poszukać fotek na fotka.pl, sexfotka.pl, zbiornik.com i np. sympatia czy randki wp. Co do zakładania konta na fejsie to ja miałem też taką taktykę, że pisałem komentarze pod postami mocno podlajkowanych stron fb (typu gimper, skkf, rojo, nitro, nymfa) mając w avku jakieś zdjęcie laseczki zasłaniającej sobie cycory w miarę duże, komentarz treści typu "co ja bym dała, żeby spotkać takiego gimpera, ale nikt do mnie nie pisze" i ludzie dawali tyle zaproszeń, że głowa mała.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - MindRoller - 14-06-2014 11:15

Dobry poradnik, sam mam jedno fake konto jak narazie 500 znajomych i ciągle rośnie Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Amito - 15-06-2014 17:11

Dołączyłem tylko do jednej grupy i dodałem tam post z chwytliwym tekstem wymyślonym przeze mnie i od razu zgłosiło się 5 osób. Ktoś tam zaczął o coś pytać pod zdjęciem to odpisałem i zrobiłem tak może 3x.

Liczba znajomych podskoczyła do 15 i jednej osobie odpisałem na PW, po czym od razu weryfikacja:<
Trochę słabooo


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - pietreczka - 16-06-2014 01:12

Z fb jest coraz gorzej, nie wiem jak jest z fake kontami, bo dawno nie robiłem, ale domyślam się, że też powprowadzali szybsze weryfikacje itp


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - SmigolMarek - 16-06-2014 17:37

Jeszcze to działa?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - polokk - 22-06-2014 12:08

e tam ja mam 3 konta z czego wlasnie nowe juz poblokowane pierwszego czy drugiego dnia przez grupy bylo, a mialem jeszcze takie nierzucajace w oczy 2 stare konta fejki wczesniej sluzace tam do gier jedno a drugie stare nieuzywane konto od bylej ;P)
Pozmienialem dane podolaczalem do grup no i zabawy na kilka dni bylo mimo tego ze spamu dosc duzo poszlo, na jednym koncie w 3 dni wpadlo z 2k znajomych na drugim kolo 800 i caly czas zaproszenia dochodza, weryfikacje obydwa dostaly zdjeciowa, ale moja sprytna metoda sie udalo jeno odblokowac po jednym dniu prob a drugie przy drugiej probie juz Big Grin

Jenakze teraz mam tymczasowa blokade na pisanie w grupach, stronach itd na wszystkich trzech, jaka szkoda, że nie mam pojęcia gdzie jest napisane na jak długo.
Bo kiedyś może i wyskakiwało w powiadomieniach ile czasu do konca blokady zostało, a tutaj teraz nic null ... i nie wiem czy mam zakładać nowe, czy przeczekać pare dni po prostu ;p.


Btw. warto konto przeksztalcac w fanpage, załóżmy te z 2k znajomych ? czy lepiej zostawić jak jest Tongue


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Lexarr - 24-06-2014 12:16

O co chodzi z tą weryfikacją zdjęciową? Na czym ona polega?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - spieriz - 24-06-2014 15:36

@up
blokują Ci na czas weryfikacji konto.
polega ona na tym, że pokazują Ci zdjęcia Twoich znajomych i masz napisać kto to jest.
masz 5 lub 7 osób do podpisania.