Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - 4funsecond - 17-04-2014 09:41

Napiszę ci mały poradnik:
1.Robisz konto, dodajesz zdjęcie, ja dodałem TYLKO JEDNO ZDJĘCIE i było 300zaproszen w jeden dzień. Ważne żeby było ładne Tongue
2. Ja dołączam do grup typu:
ZAPRASZAMY, OCENIAMY, DODAJEMY, POZNAJEMY . Ma 11 tyś członków
Dodajemy do znajomych - kika tyś członków
Takich grup jest mnóstwo
3.Dodajesz zdjęcie na grupie - Ważne żeby było ładne - z opisem '' Jak się podobam to dodawajcie ;* '' czy coś w tym stylu
4.Cieszysz się Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Clovere - 17-04-2014 09:45

(17-04-2014 09:41)4funsecond napisał(a):  Napiszę ci mały poradnik:
1.Robisz konto, dodajesz zdjęcie, ja dodałem TYLKO JEDNO ZDJĘCIE i było 300zaproszen w jeden dzień. Ważne żeby było ładne Tongue
2. Ja dołączam do grup typu:
ZAPRASZAMY, OCENIAMY, DODAJEMY, POZNAJEMY . Ma 11 tyś członków
Dodajemy do znajomych - kika tyś członków
Takich grup jest mnóstwo
3.Dodajesz zdjęcie na grupie - Ważne żeby było ładne - z opisem '' Jak się podobam to dodawajcie ;* '' czy coś w tym stylu
4.Cieszysz się Smile

I tak mało ja 9 godzin temu założyłem konto czekałem całą noc dołączyłem do 4-5 grup i dziś od 8 rano zaczełem dodawać wpisy o zapraszanie i jest 300 znajomych Big Grin


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Diesiel - 17-04-2014 10:04

Witam ja mam pytanie, zrobiłem konto na facebooku z fajną laską na avku, ale bez przesady Big Grin dołączyłem do kilka grup, i co zrobić, aby dostawać te zaproszenia? musze najpierw umieścic zdjęcie w grupie z prosba o zaproszenia?. Może cos zle robie?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Mafesto - 17-04-2014 10:20

@Diesiel - napisz po prostu "zapraszajcie", "zapraszam do mnie", albo poproś o ocenę w skali np. 1-10 i jak się podobasz to niech zapraszają Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Diesiel - 17-04-2014 11:16

(17-04-2014 10:20)Mafesto napisał(a):  @Diesiel - napisz po prostu "zapraszajcie", "zapraszam do mnie", albo poproś o ocenę w skali np. 1-10 i jak się podobasz to niech zapraszają Smile

Spory hejt poszedł, ale zaproszenia idą jak po maśle Big Grin Zna ktoś może jakieś dobre grupy do zdobywania zaproszeń? ;D


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - 4funsecond - 17-04-2014 14:32

Zobacz kilka postów wyżej.


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - DonKalafior - 17-04-2014 14:51

Wie ktoś może co zrobić jeśli po założeniu fake konta, dołączeniu do kilku grup i przyjęciu 30 zaproszeń dostałem bana na pisanie postów i dołączanie do grup ?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Zupagesto - 17-04-2014 15:00

Jak dostałeś bana na pisanie postów w grupach (i zapewne dołączania do nich również) to niestety za wiele nie zdziałasz. Taki ban jest zazwyczaj na pewien okres czasu (np. 2 tygodnie) i trzeba zwyczajnie przeczekać ten czas. Jest możliwość wysłania im skanu dowodu osobistego, czego oczywiście w takim przypadku nie zrobisz. Bany zależą od wielu czynników: wieku konta, jak duży był spam, czy konto zweryfikowano telefonicznie, czy ciastka były czyszczone itd. Im starsze konta, bardziej liczne w znajomych + rozważna aktywność (spam, dołączanie do grup, akceptacja znajomych) tym mniejsza szansa na ban (różnego rodzaju).


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Forever555 - 17-04-2014 15:43

Profil zrobiłem, napisałem jakieś bzdety na 5-6 grupach, teraz mam ok. 60 zaproszeń. Wink Teraz tylko trzeba poszukać licznych grup. Big Grin
Moja grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/302899439874793/


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Diesiel - 17-04-2014 19:38

Mam pytanie, mam trochę już tych znajomych, stawiam 1 -2 zdjęcia dziennie i trochę boję się, że bana jakiegoś wyłapie czy mogę dostać i jak się przed nim uchronić? Wink Bo zdjęcia biorę z google, wpisuje jej imię i nazwisko i wyskakują jej zdjęcia, dziś ponad 250+ zaproszeń i właśnie boje się ze bana wyłapie Big Grin