Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? (/Temat-Jaki-najlepszy-platny-skracacz-linkow-88543)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 05-06-2014 21:54

WujRock
Może i stawka 4$ ale jak sobie sprawdzisz to zalicza tylko jak ktoś kliknie SKIP AD.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Pan Don - 06-06-2014 00:34

od siebie powiem że wolę mspartners (podobizna skracaczy) ale z pewnością bardziej zarobkowy, służę pomocą na PM Smile


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Vanquer - 16-06-2014 18:18

Oczywiście, że shorte.st


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 14-10-2014 14:46

Nadal warto zarabiać na shorte.st?

Na adf.ly mam wypłaty codziennie i można usuwać linki.Big Grin

Można zarabiać bez bana dając link w łańcuszku shorte.st > adf.ly > shorte.st > adf.ly ?


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Mad402dox - 14-10-2014 15:18

Polecam osobiście adf.ly jeśli promujesz linki dla zagranicznych osób a Shorte.st jeśli dla rodaków Wink


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - olaww - 22-10-2014 13:05

ja tam wolem w 100% adfly


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 22-10-2014 14:04

W Ad.Fly też zalicza bez SKIP AD jak w Shorte.st?

Bo mi się wydaje, że tylko jak ktoś kliknie SKIP AD.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - MaLiN - 22-10-2014 16:14

(22-10-2014 14:04)aero2 napisał(a):  W Ad.Fly też zalicza bez SKIP AD jak w Shorte.st?

Bo mi się wydaje, że tylko jak ktoś kliknie SKIP AD.


Zawsze myślałem, że w tego typu skracaczach liczy się to, że ktoś kliknie skip ad, a nie że wystarczy iż ktoś wejdzie w ten skrócony link Rolleyes


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - osinex - 22-10-2014 17:19

Mam kontakt z naprawde dużą ilością ludzi zajmujących się skracaniem. Wniosek z rozmów jest jeden
Shorte górą. Oprócz stawek warto wziąć pod uwage fakt ze adfly gorzej zlicza. Polecam każdemu jednak sprawdzić oba serwisy i porównać wyniki.

Co do ms partner - nie ma to nic wspólnego ze skracaczami Big Grin
Skracacze dają możliwość skierowania nas do jakiegokolwiek miejsca w sieci a ms partner to 1 strona i kierując na nią dostajemy hajs.. Nie wiem w czym to podobne do skracania Smile

Od razu mówię jednak ze skracanie to dość słaby sposób na zarabianie. Zainwestowanie tyle samo czasu w subSMS/ppa co w skracacze daje duzo lepsze wyniki. Jednak skracacze cechują się prostotą używania i neutralnością (nie robimy nikogo w luja)


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 22-10-2014 18:15

Shorte.st fajnie zalicza, tylko brakuje tam wypłat codziennych i możliwości usuwania linków.