Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? (/Temat-Jaki-najlepszy-platny-skracacz-linkow-88543)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Enigmato - 21-04-2014 14:46

Shorte z tego co wiem dosyć dobrze płaci, jednak może warto zrobić jakieś bardziej intensywne testy, by sprawdzić ich postępowanie.

Wg mnie najpewniejszym jest adf.ly.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - tidid - 21-04-2014 18:51

Używam tych dwóch. Najpierw skracam adf.ly a później shorte.st i niestety muszę przyznać, że shorte.st nabija poprawnie wyświetlenia, a adf.ly niestety tylko cześć z nich.

Czytałem na forum, że ktoś zrobił odwrotnie (pierwsze wyświetlało się adf.ly, a później shorte.st) i na adf.ly miał mniej wejść niż na shorte.st ...

Tak więc jaki płatny skracacz polecacie?


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - MaLiN - 22-04-2014 04:37

Za takie coś, w obydwu przypadkach możesz dostać szybko bana.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - tidid - 22-04-2014 08:41

@up dużo osób tak robi. Oni na tym zarabiają. Nie można jedynie dwa razy tym samym skracaczem


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 22-04-2014 09:04

Widzę temat się ładnie rozwinął.Smile

Ja to mam w linku Shorte skrócony link AdFly a w linku AdFly skrócony link Shorte.

Żeby tak to dawało zysk 10$-20$ dziennie to i może by się promowało, niestety nie znam dobrej niszy na tyle wejść.

Ciekawe czy jest na świecie jakiś trzeci konkurent dla Shorte i AdFly z takimi samymi stawkami lub lepszymi.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - tidid - 22-04-2014 09:14

Ja obecnie mam 3-4$/dzień Wink a zacząłem 5 dni temu. Teraz trzeba się rozwijać i się dojdzie do takich kwot Smile


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 24-04-2014 08:50

Wie ktoś, czy można legalnie link Shorte i AdFly umieścić w iframe lub jako wyskakujące strony ze swojej strony?

Promuje się subskrypcje SMS i wejścia się marnują, pasowało by to wykorzystać.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - venzer - 24-04-2014 11:15

Na pewno jest to legalne ze strony adfly można to zrobić za pomocą opcji "Full Page Script" lub "Website Entry Script"
więcej info tutaj: http://adflyelite.blogspot.com/p/blog-page_5823.html oraz http://adflyelite.blogspot.com/p/blog-page_10.html


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Pawel Szamotulski - 02-05-2014 21:40

Ja polecam shorte.st. Na adf.ly mnie zbanowali nie wiadomo za co, a shorte.st są lepsze stawki dla Polski.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Szalony - 03-05-2014 20:54

(02-05-2014 21:40)Pawel Szamotulski napisał(a):  Ja polecam shorte.st. Na adf.ly mnie zbanowali nie wiadomo za co, a shorte.st są lepsze stawki dla Polski.

adfly <3