Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy by DrMagK2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy by DrMagK2 (/Temat-Dziennik-Pracy-by-DrMagK2-88523)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik Pracy by DrMagK2 - DrMagK2 - 01-04-2014 00:53

Witam! Smile
Narazie postanowiłem pracować na Instanter.pl
Postanowiłem jednocześnie robić dziennik pracy, sądzę iż zmobilizuje mnie to do pracy.
Mam 19 lat rocznikowo, jestem na kierunku instalatora i montera sieci, lecz informatyką zajmuję się hobbistycznie od 6 lat Smile.

Siedzę w tym biznesie dopiero od kilku dni (z przerwą, kiedyś przez 4 dni na easysub i 2 dni na freebiz), moje osiągnięcie narazie to:

Easysub - około 80 zł
Freebiz - przez okoliczność wyższych stawek, lecz znowu przez dłuższe linki - około 140 zł

Aktualnie:
INSTANTER- http://instanter.pl/pp,1538af - 12 zł (Lecz w szybkim czasie, 8 minut)

Że tak to ujmę "powróciłem" do biznesu, ze starym pomysłem, który jest nowatorski, lecz skuteczny i zyskowny. Idea
12 zł nabiłem przed 00:00 dla testu swojego projektu, który okazał się...genialny.
Jak wspomniałem wcześniej, zajęło mi to 8 minut, dla mnie jest to wynik satysfakcjonujący, uważam również, że gdy użyję go o wcześniejszej godzinie, oraz będę używał go trochę dłużej...osiągnę swój cel (500 zł w jeden dzień).
Z powodu dobrze wyglądających linków, oraz przekonywających programów partnerskich (narazie użyłem tylko jednego, ale wiem, że drugi też będzie super działał), skuteczność jest dużo większa niż wcześniej Huh.


Dokończenie pomysłu/projektu zajmie mi jeszcze trochę czasu, ponieważ nie jest dokończony, lecz gdy go skończę, będę zadowolony.

Jeżeli ktokolwiek byłby tym zainteresowany, mogę zostać mentorem, pod jednym warunkiem.
Pomysł, który wpadł mi do głowy, jest innowacyjny, nie widziałem aby ktokolwiek używał go wcześniej, no wiadomo, prócz mnie Smile.
Uważam, że ludzie którzy są leniwi, nie powinni go znać, również aby zrobić własny projekt pod ten pomysł (NIC TRUDNEGO! Nawet człowiek nieumiejący za dużo, bez problemu da sobie radę!), nie można być leniwym, ponieważ trzeba poświęcić pół dnia Smile, dalej to już z górki.


Pisząc w skrócie:

Pokaż mi że UMIESZ i że CHCESZ zarobić, oraz potrafisz poświęcić te parę godzin aby zbić znaczną kwotę!
Jak?
Zarejestruj się z reflinka, spróbuj wbijać chociaż te 40 zł dziennie, przez tydzień, wyślij mi swój nick na priv, oraz link do sygnatury, a chętnie zostanę mentorem!

Pozdrawiam: DrMagK2 Smile

PS: Koło godziny 18 zdam relacje, jakie są efekty projektu Huh.


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - MrocznyKILL - 01-04-2014 10:21

Powodzenia i dużo loadów życzę Smile


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - DrMagK2 - 01-04-2014 17:06

Projekt ukończony, zrealizuję go koło godziny 20 Smile


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - T0Tomek - 01-04-2014 17:40

Z ciekawością zajrze tu po 20 Smile

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - ManXer - 01-04-2014 17:56

Brzmi bardzo ciekawie, życzę Ci żebyś miał co najmniej te 500zł/dzień Smile Chętnie bym się pod Ciebie podpiął, ale 40zł w ciągu tygodnia to max co udaje mi się osiągnąć Big Grin


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - DrMagK2 - 25-04-2014 23:07

Dobra, przepraszam bardzo ale miałem SPOOORĄ przerwę w PPA Smile.
Gdy pomysł mi nie wychodził, stwierdziłem że sobie daruję...
Ale nie potrzebnie!
Powróciłem znowu, z jeszcze większą siłą Huh

http://imgtiger.com/viewer.php?file=56821974612191578293.png

Efekt, 280 zł od 15:00 do 00:00 Idea

Pozdrawiam! impreza


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - sqmany - 25-04-2014 23:42

Powodzenia.
Exclamation
Czy ty czasem nie robiłeś kiedyś hacków do metin'a i udostępniałeś je na mpc ? Smile


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - DrMagK2 - 25-04-2014 23:53

(25-04-2014 23:42)sqmany napisał(a):  Powodzenia.
Exclamation
Czy ty czasem nie robiłeś kiedyś hacków do metin'a i udostępniałeś je na mpc ? Smile

Dzięki, robiłem parę lat temu, do tej pory coś tworzę, ale nie udostępniam.
Pamiętam początki MPC...gdy odkryłem hotfile i zarobiłem na nim ponad 800 zł (swoje pierwsze zarobione w internecie pieniądze) Smile, w końcu mendy przestały mi płacić Undecided


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - hasky9012 - 26-04-2014 15:23

No cześć, też Ciebie kojarzę z mpc (bugi i te sprawy) Smile

Życze powodzenia, pozdro


RE: Dziennik Pracy by DrMagK2 - 4funsecond - 26-04-2014 15:39

Zarejstrowałbym się z ref linka ale nie dam rady wyciągać 40zł dziennie. Jest szansa na pomoc bez tej kwoty?