Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nowy serwis PPP! Zobacz to! (/Temat-Nowy-serwis-PPP-Zobacz-to-88522)

Strony: 1 2 3


Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Scoobyx - 31-03-2014 23:48

Witajcie,
ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł założenia serwisu Pay Per Print. Ale co właściwie będziemy robić? Będziemy zarabiać na drukowaniu reklam! Tak! Jest to innowacyjna metoda zarabiania. Nikt, jak dotąd nie opracował tak genialnej, a zarazem prostackiej metody.
Cennik za 1000 wydrukowań to 100$, więc na prawdę warto.
Wypłaty codziennie. Ile wydrukujesz, tyle zarobisz! Dla beta testerów stawki x2. BETA TESTY RUSZAJĄ JUŻ ZA KILKA DNI. ZGŁASZAJCIE SIĘ W TEMACIE!
Witaj w przyszłości, PPP nowa droga do sukcesu!

Więcej informacji wkrótce!


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Stworkowaty - 31-03-2014 23:51

Scoobyx, a będą wypłaty na PP? Bo nie mam konta w banku, mam 12 lat .Sad


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - m4t0sh - 31-03-2014 23:51

hę? marnować tusz żeby zarobić?
kto ci będzie za to płacił???


Odp: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Spamer-pl - 31-03-2014 23:56

A skąd będziesz wiedział kto i ile wydruków zrobił
Po drugie co potem mam zrobić z tymi kartkami ? makulatura rozdać sąsiadom czy na podpalke


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - MrocznyKILL - 31-03-2014 23:58

Banknoty tz. wypłaty również sobie sami wydrukujemy Huh


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Kiljan - 31-03-2014 23:59

Reklamy w jakich formatach będą? A5, A4? Jak większe niż a4 to ja odpadam bo mam za małą drukarke


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - daniel42na - 01-04-2014 00:01

(31-03-2014 23:56)Spamer-pl napisał(a):  A skąd będziesz wiedział kto i ile wydruków zrobił
Po drugie co potem mam zrobić z tymi kartkami ? makulatura rozdać sąsiadom czy na podpalke
Kazdy partner ma swój link tak jak na programach partnerskich - nei spamujecie linkami po forach tylko smigacie z ulotkami Idea
Kiedys był taki serwis printads.net ale nie wiem czy jeszcze wypłaca i chyba tylko na US/UK Tongue
Stawka zaokrąglona oczywiscie, płacona jest prowizja za sprzedaż np. pożyczek przez internet, w stanach to jest megapopularne... a tutaj widac ktos próbuje wystartowac Idea


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Admin - 01-04-2014 00:03

ktoś liczył ile najtańsza drukarka + tusze? będzie różnica w proficie pomiędzy czarnym wydrukiem a kolorowym?


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Danysuw - 01-04-2014 00:06

Kupie uzywane drukarki ! liczba nieograniczona


RE: Nowy serwis PPP! Zobacz to! - Scoobyx - 01-04-2014 00:07

Tak daniel, liczymy na debiut w Polsce. Co do stawek, to strony a3 będą lepiej płatne, +40% stawki. Kolorowy tusz to dodatek rzędu 15%. Stawki będzie można negocjować. A co do wydruków, to będzie specjalne binarne oprogramowanie, które będzie zliczało wydruki, super tajne od rządu amerykańskiego. Wkrótce zrobimy konkurs, do wygrania będzie najnowszy, drukowany iPhone 5s.