Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum (/Temat-Koniec-Astro-FireCash-FireSub-Instanter-Eforsa-Urzad-Skarbowy-zawital-na-forum-88517)



Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - GoodLecki - 31-03-2014 23:13

Witam jak w temacie wierzcie lub nie ale Urząd Skarbowy zawitał na forum , Admin musi udostępnić wszystkie logi i dane z forum to samo wymienione serwisy. Ja tam się dobrze ukrywałem ale ci co zarabiali na subskrypcjach to współczuje, kary będą sięgały nawet kilkunastu tysięcy złoty.
Ja znikam w każdym razie narka Sad


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - daniel42na - 31-03-2014 23:15

[Obrazek: Uvwq5tz.gif]


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - Kiljan - 31-03-2014 23:18

Kto Ci pozwolił upublicznić taką informację? Chociaż i tak już za późno, logi z marca muszą być...


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - Symbian - 31-03-2014 23:20

O Fak Sad


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - allah - 31-03-2014 23:20

ehh.. pojdziemy siedzieć..



;(


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - MrocznyKILL - 31-03-2014 23:23

Poniższy osobnik jest odpowiedzialny za przeciek...
[Obrazek: 531f239304259_o.gif]


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - xjointmanx - 31-03-2014 23:30

Do Paki idziemy fszyscy weźcie mydło w płynie lepiej haha


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - Stworkowaty - 31-03-2014 23:31

No to lipa.. kto się nie rozliczał niech lepiej zagranice jedzie póki może. Wink


RE: Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - Symbian - 31-03-2014 23:35

Ja chce na Ukrainę do Dj Juicy M Jerk2


Konieć Astro, FireCash,FireSub, Instanter ,Eforsa - Urząd Skarbowy zawitał na forum - Admin - 03-04-2014 11:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.