Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Dawid7600 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Dawid7600 (/Temat-Dziennik-pracy-Dawid7600-88504)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - SlusseR - 04-04-2014 19:16

Siemka czy dałoby radę że też byś mi pomógł oczywiście za refa z astro mam swoją stronkę pod PPA, ale zaciekawiłeś mnie pomysłem z fanpage i chciałbym żebyś mi to pomógł ogarnąć jakby to miało wyglądać czy coś .Smile


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - Dawid7600 - 04-04-2014 19:46

marex112, SlusseR może to Wam trochę pomoże Smile Tak jak obiecywałem ...

Przydatne informacje - zarabianie tylko na fanpage !

1. Dużo lajków - Nic tutaj nowego nie odkryłem. Zawsze inaczej wygląda fanpage z 5tyś. fanów niż z 500. Tak samo w wyszukiwarce fp jest wyżej ustawione niż inne fanpage. Polecam zbieranie fanów na tej stronie http://addmefast.com/. Chyba, że ktoś chce kupić lajki, to mogę dać namiary gdzie warto kupić.

2. Systematyczność dodawania postów - Ważne jest to, żeby dodawać systematycznie posty, nie zostawiać fanpage długo bez żadnej aktywności. Gdy już nie mamy co napisać to warto też, przykładowo zachęcać ludzi: "Ile lajków dla kolejnego hacka ?". Fani wtedy wiedzą, że fanpage ciągle "żyje" i możemy czekać na kolejne posty.

3. Być miłym dla klientów - Niektórzy ludzie nie potrafią ściągnąć plików, więc piszą prywatne wiadomości aby dowiedzieć się jak to pobrać, a jeszcze inni wolą się upewnić czy to naprawdę działa. Warto także zyskać zaufanie u ludzi, bo wtedy mogą zrobić to co Ty zaproponujesz.

4. Zaufanie u klientów - Trzeba żyć dobrze ze swoimi fanami. Gdy zyskamy swoje zaufanie, to mogą zrobić prawie wszystko co sobie zażyczymy. Przykład? Napisałem do jednego typa z Ghany, żeby wypełnij inną ofertę, bo tylko przez tą ofertę plik będzie działał. Dlaczego tak zrobiłem ? Poprostu, żeby dostać najwięcej kasy za ofertę, proste Smile Efekt: TUTAJ

5. Poradnik - Tak jak wspominałem wcześniej wiele osób nie potrafi ściągać plików z takich serwisów. Wtedy przydatne jest zrobienie poradnika, w celu uniknięcia pytań jak to ściągnąć. Chociaż są też tacy co pomimo poradnika tak tego nie potrafią zrobić Wink

6. Uszkodzenie plików .rar - Każde pliki, które rzucam na Astrocash są spakowane w WinRar'ze. Dlaczego? Specjalnie są przeze mnie uszkodzane tylko dlatego, aby ściągnęli drugi mirror. Jak uszkodzić taki plik ? Wystarczy go edytować w notatniku i usunąć przykładowo kilka literek, tyle Smile . Gdy ludzie pytają się czego to nie działa, to można powiedzieć, że trwała przerwa techniczna w serwisie i pewnie dlatego to nie działa.

7. To naprawdę działa ! - Ważnym elementem zarabiania jest potwierdzenie, że np. hack naprawdę działa. Najlepiej wykonać filmik, screeny, a czasami głupie komentarze pod postem.

I to chyba było by na tyle. Jeśli coś sobie przypomnę to dodam.

Dzień 20

Już dzisiaj właśnie doszła wypłata z serwisu Astrocash.org . Jestem mega zadowolony Cool

[Obrazek: 334kuav.jpg]

Today's Earnings:
$14.36


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - SlusseR - 04-04-2014 20:23

Nigdy bym nie pomyślał że fp typu hacki mógłby się przyjąć.Smile


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - Dawid7600 - 04-04-2014 20:36

To był tylko przykład Wink


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - patryk0407 - 04-04-2014 21:09

Zaciekawiło mnie to i to bardzo Lol
Aż zrobię reaktywację kilku fankpage Smile
@Dawid7600 polecasz dodawanie zdjęć o podobnej tematyce co fankpage czy tylko krótki opis ze słowami kluczowymi? Smile


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - Dawid7600 - 04-04-2014 21:41

Cieszę się, że kogoś to zaciekawiło Wink krótki opis ze słowami kluczowymi Smile


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - patryk0407 - 04-04-2014 21:44

Dzięki za info Smile Może głupio że tam pytam szczegółowo ale chcę to wdrożyć w życie więc mam kilka pytań:
1. Dzień w dzień 1 post robić?
2. Zdjęcia hackow dodawać + info o nich?
3. Szukasz jakiś fankpage danych gier do których robisz hacki i im spamujesz?
4. Reklamujesz jakoś swój fankpage?


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - Dawid7600 - 04-04-2014 21:54

Od razu na początku napiszę, że nie zajmuje się hackami Smile

1. Zależy o czym robisz, ja robię co 2-3 dni
2. Tak
3. Nie zajmuje się hackami
4. Tak, reklamuje na fangage'ach o podobnej tematyce


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - patryk0407 - 04-04-2014 22:00

Dzięki ! Smile
Śledzę i powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy - Dawid7600 - cord - 04-04-2014 22:01

Podziwiam Cię ^_^