Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam skiny cs:go Stattrak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam skiny cs:go Stattrak (/Temat-Sprzedam-skiny-cs-go-Stattrak-88498)



Sprzedam skiny cs:go Stattrak - Yennson - 31-03-2014 19:37

1.Nazwa przedmiotu : Skiny Counter Strike GO:
- M4A1-S (StatTrak™) | Krwawy tygrys (lekko uzywana)
- P90 | Śmierć od kociaków (Przetestowana w boju)
- USP-S (StatTrak™) | Rozrost (Przetestowana w boju)
- P250 | Wydma piaskowa ( Zaprawiona w walkach)
- Galil AR | Sandstorm
M249 | Magma

2.Opis przedmiotu :Skiny cs:go wiecej info wyzej. Sprzedaje bo nie gram już a kasa się przyda. Skiny były kupowany za hajs z neta Big Grin Prosze pisac na PW potem podaje gg.

Moje oceny (skromnie ale zawsze Big Grin) : http://zarabiam.com/Temat-Yennson-Ocena-86193

3.Zdjęcia :Brak
4.Kontakt : PW potem podaje GG
5.Cena : 45 zł za wszystkie, nie sprzedaje pojedynczo.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub ING


RE: Sprzedam skiny cs:go Stattrak - yazir - 01-04-2014 10:51

@[Yennson] Sprawdzając po aktualnych cenach na rynku steam te skiny można kupić trochę taniej niż oferujesz, nie jestem w stanie tylko określić ceny P90 | Śmierć od kociaków (zaprawiona w boju) bo w tej nie ma na rynku


RE: Sprzedam skiny cs:go Stattrak - Yennson - 01-04-2014 14:30

Owszem P250 I GALIL to groszowe sprawy. Ale

M4A1-S (StatTrak) | Krwawy tygrys 6,17 € = 25 PLN

(O P90 chodziło mi ze przetestowana, a nie zaprawiona w boju, mój błąd.) P90 | Śmierć od kociaków = 5,52 € = 23 PLN

USP-S (StatTrak) | Rozrost = 4,18 € = 17 PLN

Te 3 skiny dają nam 65 zł. Nie liczę tych dwóch bo to groszowe sprawy. Wiec 20 zł taniej niż na rynku.


RE: Sprzedam skiny cs:go Stattrak - yazir - 01-04-2014 14:35

Ok, teraz to lepiej wygląda Wink Bo przez P90 wartość była niższa, trudna do określenia i bliższa mojej wycenie


Sprzedam skiny cs:go Stattrak - yazir - 01-04-2014 17:58

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.