Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Ludzikka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Ludzikka (/Temat-Dziennik-Ludzikka-88495)

Strony: 1 2


Dziennik Ludzikka - ludzikk - 31-03-2014 19:22

Witajcie!
Szukając motywatora do działań zarobkowych, natknąłem się na dzienniki innych. Zaczynam pisać swój, mając nadzieje, iż pobudzi mnie on do jakiegoś działania zarobkowego. Smile
BTW, Na imię mam Michał, 18 lat, potrzebuje zdobyć szybko i łatwo kase -> chyba jak każdy. Smile
Mam nadzieję, że nie odstraszę ludzi moim stylem wypowiedzi, a wręcz przeciwnie - aż będziecie czekać na kolejne wpisy :]

1) Jakie są moje cele?
Hm. Moim celem, będzie nazbieranie jakichś... 50 złotych i zakup tańszego AP, gdyż muszę zmodernizować sieć domową. Smile

2) Ile zarobiłem do tej pory?
Jakieś drobne z buxow, 15$ na Highcash.org -> Pomijając fakt, iż zapomniałem Pinu... ^^

3) Ile dziś zarobiłem?
Okrągłe ZERO -> pracę zaczynam od jutra. Smile

4) Jak chcę zarabiać?
Buxy, PPA -> wszystkiego po trochę - dopiero zaczynam, więc brak mi doświadczenia, umiejętności i wszelkiego rodzaju słownictwa. Za co przepraszam czytających Smile

5) Zadania na dzisiaj?
- wyklikanie paru reklam na buxach
- szukanie nisz
- spam linkami gdzie się tylko da Wink

Podsumowując pare tych słów, chce zarobić szybko, niedużą ilość, a więc każde porady mile widziane na PW Smile
Dziennik postaram się aktualizować w miarę możliwości - co dzień, bądź co 2 dni Smile
Nie będę wracał w przeszłość - wszystkie moje internetowe zarobki, będę zliczał od tej pory. Smile
A, i najważniejsze - nie mam zamiaru prowadzić (przynajmniej jak na tą chwilę) żadnych blogów, gdyż nie lubię tego robić. Smile
Zarobki na dziś : 0.00$ Sad


RE: Dziennik Ludzikka - Varnity - 31-03-2014 19:51

Powodzenia Smile Na buxach da się jeszcze coś zarobić?


RE: Dziennik Ludzikka - ludzikk - 31-03-2014 19:53

Grosze. Wink
Z reguły, jak gram np. w CS:GO, zabiją mnie to mam te 30 sekund gdzie kliknę parę reklam. Wink Zawsze coś tam wpadnie Smile


RE: Dziennik Ludzikka - MrocznyKILL - 31-03-2014 19:56

Jeśli interesujesz się buxami polecam serwis z mojej sygny nie jest to stricte bux a coś więcej z większym potencjałem jeśli zdecydujesz na na rejestrację daj znać na PW udzielę Ci kilku wskazówek Smile


RE: Dziennik Ludzikka - ludzikk - 31-03-2014 20:03

Mam już tam jakieś konto, zerknę z ciekawości. Wink


RE: Dziennik Ludzikka - MrocznyKILL - 31-03-2014 20:07

Jeśli na koncie nie znajduje się zbyt wiele oferuję pomoc w zamian za zapis z ref... możesz też już być moim refem posiadam ich ponad 6 tysięcy więc spora szansa że jesteś jednym z nich lecz podaj nick proszę


RE: Dziennik Ludzikka - ludzikk - 31-03-2014 20:08

W sumie, to nie ma tam nic na tym koncie. Wink
Masz z refa, nick: ludzikk Smile


RE: Dziennik Ludzikka - MrocznyKILL - 31-03-2014 20:15

Nie mam Cię w poleconych więc jeśli zdecydujesz się na kasację i ponowny zapis z mojego ref będę wdzięczny po zapisie zapraszam na pw tutaj lub bezpośrednio w sejfiku Smile


RE: Dziennik Ludzikka - ludzikk - 01-04-2014 21:10

Dzień 2:
Zwięźle, krótko, i na temat.
Nie wyspałem się, nie jestem w humorze -> Nie pracowałem dziś praktycznie wcale. Prócz zagrania paru meczy w CS:GO, i kliknięciu paru reklam, nic nie zrobiłem. A, komuś gdzieś się chyba rejestrowałem.
Przychód na dziś: 0.25zł
Łącznie: 0.25/50zł

Jest postęp. Smile


RE: Dziennik Ludzikka - ludzikk - 04-04-2014 15:20

Dzien 3,4
Czekałem na zbawienie, z myśłą że ktoś pobierze moje pliki.. Smile W ten czas wykonałem jedno zadanie za pieniądze - ~21gr
No i najważniejsze, wpadło pobranie pliku - +/- wpadło 3,5zł Smile
Przychód na te dwa dni: 3,71zł
Łącznie: 3,96/50zł Big Grin

Coraz więcej... Smile

Plany? Napisanie hacka, stworzenie kont YT - jutro sobota, bedzie czas Big Grin