Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-88490)



Pomoc - SlusseR - 31-03-2014 18:52

Siemka mam taki problem bo rok temu kupiłem domenę na domena.pl jest ona mi niepotrzebna i po roku dziś dostałem sms że muszę zapłacić ponad stówę za przedłużenie domeny kiedy ja o niej kompletnie zapomniałem i jest ona mi niepotrzebna. Domenę wykupiłem tylko na rok więc dlaczego sami mi ja odnowili ? Myślałem że jak domena po tym roku wygaśnie i tyle a tu bęc jak będzie trzeba to zapłacę ale zdziwiło mnie to ? Co mi poradzicie zrobic w tej sytuacji ? Smile


RE: Pomoc - surfer0700 - 31-03-2014 18:54

1. Gdzie zamówiłeś domene?

Jak nie zapłacisz to domena nie zostanie przedłużona.


RE: Pomoc - SlusseR - 31-03-2014 18:55

Uff na domena.pl wygasa za 12 dni Smile
Tylko właśnie bo widzę że w fakturach mam właśnie wystawioną i to mnie obawia bo jeśli to działa tylko w ten sposób że oni specjalnie mi tak napisali żebym zapłacił i przedłużył a nie muszę to kamień z serca .Smile

Treść sms : Prosimy opłacić fakturę ... na kwotę 123 zł ( nazwa domeny) do 2014-04-04. Życzymy miłego dnia.

Ogólnie dzięki za pomoc Smile


Pomoc - Hybrid1990 - 15-04-2021 14:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.