Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? (/Temat-Zamiast-odblokowania-nowe-konto-czy-to-pomoze-88466)



Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - MrocznyKILL - 31-03-2014 14:32

Mam od zarania dziejów zablokowane konto... PP stwierdziło że mam podejrzanie dużo znajomych bo 99% transakcji było od lub do znajomych/rodziny. Z odblokowaniem PP mnóstwo było by roboty i tłumaczeń (próbowałem lecz zwątpiłem Wink )...

Czy możliwe jest zweryfikowanie konta poprzez konto bankowe z innego banku lecz na tych samych danych co jest naturalneWink PP nie zablokuje i tego konta?


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - yazir - 31-03-2014 14:34

Zablokują Ci przy najbliższej okazji, szczególnie nie polecam jak trzymasz na pp dużo $, blokada na 180 dni nie jest fajna


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - bolo9797 - 31-03-2014 14:36

Zalezy od pecha Big Grin Ja mam tylko od znajomych i czesto mam kwoty po 500-700 zl na pp Smile Konto ma ponad rok i zero blokad .


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - marcel_kk - 31-03-2014 15:33

Ja mam konto zweryfikowane - specjalne i jak to w kantorze
max wpłat i wypłat, wszystko działa.


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - Qwik - 31-03-2014 15:36

Wystarczy nie wysyłać kasiory przez opcje znajomych/prezent.Sorry za offtop.


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - marcel_kk - 31-03-2014 15:45

(31-03-2014 15:36)Qwik napisał(a):  Wystarczy nie wysyłać kasiory przez opcje znajomych/prezent.Sorry za offtop.

Nie jest to prawdą co piszesz, bo by mi już dawno konto zablokowali.
Dla nich najważniejsze jest bezpieczeństwo ich systemu, a więc żądają od użytkowników weryfikacji, a po przekroczeniu rocznego obrotu 9600 zł szczegółowej weryfikacji: skan dowodu + wyciągu bankowego, ewentualnie rachunku np. za telefon, prąd, gaz itp.
Imie, nazwisko, adres te trzy rzeczy musza się być identyczne w tych poświadczeniach.
Odpowiadając na pytanie MrocznegoKILLA, z tego co pamiętam to na ayPalu nie można mieć dwóch kont, a wiec postaraj się zamknąć tamto stare i otworzyć nowe + weryfikacja z nowego konta bankowego.
Pamietaj o radach o których pisałem wyżej, nawet wtedy będziesz mógł wybrnąć z dziwnych sytuacji.


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - Traw3k - 31-03-2014 16:11

Mogę tylko potwierdzić słowa Marcela. Jak konto jest zweryfikowane w ten sposób, jaki opisał to można przesyłać pieniądze i korzystać z PayPala do oporu, bez żadnych przeszkód jak się chce. Smile

A jak coś nie gra to z PayPalem - wbrew pozorom - idzie się fajnie dogadać, no chyba że miałem takiego farta trafiając na fajnych ludzi w obsłudze. Chociaż Marcel jak pamiętam też ma z nimi kontakty niemal jak z dobrym sąsiadem. Smile


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - dovakhinpl12 - 01-04-2014 08:40

PP jak cie zablokuje to radzę dobrze ... Odpuść sobie
ja miałem łącznie 2 konta żadne nie było zadłużone ]
Teraz jak wchodzę na email to widzę od ich kancelari prawnej po 6 maili dziennie o Zadłużeniu jakimś na 6 różnych kwot


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - Traw3k - 01-04-2014 11:37

Pewien jesteś, że to PayPal wysyła te maile, a nie ktoś kto się pod niego podszywa?

Jakoś ciężko mi wierzyć w to, że PayPal byłby tak dziurawy i nieudolny, żeby z Twoich dwóch kont nagle zrobiło się 6. Do tego nie przypominam sobie, żeby na PayPalu można było tworzyć saldo ujemne i korzystać z limitu kredytowego? Coś się zmieniło?


RE: Zamiast odblokowania nowe konto... czy to pomoże? - marcel_kk - 01-04-2014 11:51

(01-04-2014 08:40)dovakhinpl12 napisał(a):  PP jak cie zablokuje to radzę dobrze ... Odpuść sobie
ja miałem łącznie 2 konta żadne nie było zadłużone ]
Teraz jak wchodzę na email to widzę od ich kancelari prawnej po 6 maili dziennie o Zadłużeniu jakimś na 6 różnych kwot

Spotkałem sie juz z przypadkiem, że uzytkownik rejestrował sie na róznych forach i serwisach podając email i hasło uzyte wcześniej do załozenia konta PayPal.
Efekt wiadomy, oszust moze dokonać nie lada spustoszeń na koncie.
Co do salda ujemnego jest to mozliwe w momencie gdy kupujacy cofnie płatność, a na koncie sprzedajacego nie ma już środków.
PayPal wysyła monity o uregulowanie nalezności a później zleca windykacje, efekt wiadomy.