Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RefBackBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RefBackBank (/Temat-RefBackBank-88456)



RefBackBank - bbr - 31-03-2014 12:51

Chciałem przedstawić pewien bank buxów i profity jakie można z tego uzyskać. Zapisując się do tego banku dostajemy refback 70%(po upgradzie nawet 120%) + to co sami wyklikamy. To rozwiązanie jest o tyle dobre, że nawet jak bux upadnie, a bank dostanie jakąś wyplate, to z tej wyplaty nam na konto przesle pieniadze. To rozwiazanie jest bardzo dobre dla starych ale tez i nowych buxow.

RefBackBank istnieje kilka lat i wypłacił od początku: 19 920$. Miesięczne wypłaty to jest ok. 800$.

Żeby zarabiać, należy zarejestrować się do refbanku, a potem z listy wybrać bux-a i zapisać się do niego. Klikamy w buxy a potem w refBanku dodatkowo nam nalicza kasę z refbecku.

[Obrazek: lista.jpg]

Możemy sobie zrobić upgrade i zarabiać procentowo więcej. Ponadto dostajemy poleconych. Jeszcze tego nie sprawdzałem, ale zamierzam tak zrobić.

[Obrazek: upgrade.jpg]

Dowód wypłaty:
[Obrazek: hWUv6H3.jpg]

Aby sie zapisac do dyspozycji jest 95 placacych buxow(m.in. ojoo, probux, ptcsolution, neobux, clicksia, silverclix, clitit, itp), ktore sa caly czas uaktualniane. Zapisujac sie do buxów szybko nabijamy konto w RefBanku. Wypłaty od 2$ na paypal, payza.

Czysty: https://refbackbank.com
Reflink: https://refbackbank.com/ref-prk/


RE: RefBackBank - Karamber - 15-05-2014 20:52

a tych poleconych często dostajemy?


RE: RefBackBank - Golima - 11-08-2014 11:36

No dobra, ale rozumiem, ze jezeli juz posiadam konto na probux to juz na refbacka sie nie zalapie ?


RE: RefBackBank - adrianos - 11-08-2014 19:05

Do admina musisz napisac zeby ci upline zmienil


RE: RefBackBank - maslanka80 - 11-08-2014 19:34

(11-08-2014 19:05)adrianos napisał(a):  Do admina musisz napisac zeby ci upline zmienil

A czy przypadkiem to nie Ty adrianos jesteś Adminem Refbackbank.com ??Tongue


RE: RefBackBank - adrianos - 12-08-2014 11:18

no tak ale ja mowie przeciez o adminie probuxa Smile


RE: RefBackBank - zaklinakase - 19-08-2014 16:23

probux jest scamem


RE: RefBackBank - adrianos - 09-09-2014 13:11

Strona juz dziala ponownie przepraszamy za nasza dlugo nieobecnosc byla spowodowana atakiem ddos na nasz serwer.Zapraszamy do aktywnosci


RE: RefBackBank - bbr - 08-10-2014 15:37

Swieza wyplata z refbackbanku. Jak klikacie w buxach to dodatkowo zarabiajacie na refbacku od 70% do 120%. Dziala to caly czas, tylko trzeba samozaparcia zeby poklikac. Wink

[Obrazek: l4WRIeF.jpg]


RE: RefBackBank - mostow - 28-10-2014 14:24

Działa ten system jeszcze? Zapisałem się około miesiąca temu z tej strony do trzech buxów i do tej pory status pending.