Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likenation - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Likenation - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT (/Temat-Likenation-zarabiaj-na-Lubie-to-FB-YT-TW-na-wysw-YT-88428)



Likenation - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT - raszkad - 30-03-2014 20:10

Jako iż to mój pierwszy temat na tym forum, to muszę się przywitać. Cześć, z tej strony Dawid Smile

Szukałem na tym forum, ale nie znalazłem podobnego tematu, więc myślę że warto Wam zaprezentować tą stronkę.
Chciałbym wam zaprezentować serwis dzięki któremu można zarabiać na klikaniu 'Lubie to', 'Subskrybuj', TW, komentowaniu filmików na YT, nabijaniu wyświetleń, lajkowaniu na Instagramie.

Wypłata jest od 1 $.
Za jednego 'klika' możemy dostać nawet 14 pkt.
12500 pkt to 1 $.
Wypłaty na Paypala.
Jest także opcja bonusu, jezeli zrobimy 35 ofert dostaniemy bonus.
Ja osobiście dziennie zdobywam około 0.03 $, gdybym się postarał to myślę że dałbym radę zdobyć 0.10 $.

Link ZWYKŁY: http://likenation.com/
Reff (nie zmuszam do rejestracji): http://likenation.com/?ref=102416

Pozdrawiam! Smile


RE: Likenation - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT - SiwyX2014x - 30-03-2014 20:11

Opłaca się bawić w takie coś? O.o


RE: Likenation - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT - raikks - 30-03-2014 20:24

Lepsze ewsaly , tam masz za like 0.01$ .


RE: Likenation - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT - raszkad - 30-03-2014 20:25


(30-03-2014 20:24)raikks napisał(a):  Lepsze ewsaly , tam masz za like 0.01$ .
Ok, są lepsze stawki, ale nie lepiej zarabiać w dwóch źródłach ? Wink

(30-03-2014 20:11)SiwyX2014x napisał(a):  Opłaca się bawić w takie coś? O.o
Zależy co dla ciebie znaczy słowo 'zarobek', dla mnie sama możliwość zarabiania na tym że siedzę na fotelu i klikam myszką to była radość.


Darmowe like na FB, Twitterze, Yt - Mitclan - 24-05-2015 16:34

Witam!

Mam nadzieję, że temat jest nieznany ponieważ dostanę po uszach od moderatora! Jerk

Więc...

Chodzi o stronę o nazwie LikeNation na której zdobywamy punkty poprzez lajkowanie, udostępnianie innych stron w zależności od tego ile ta strona jest warta punktów, lub dokupując sobie pakiet punktów za pieniądze.
Nie muszę chyba mówić, że najlepiej lajkować jest ze swojego fake konta.
Następnie po osiągnięciu danej ilości punktów możemy udostępnić swoją stronę do lajkowania za liczbę punktów jaką ustalimy, oczywiście tym mniej punktów za stronę tym bardziej zawalona będzie pod stronami które mają więcej punktów.
No więc nie czekać tylko wyłapywać polubienia na swoich stronach!Smile

Mam nadzieję, że pomogłem.
Alternatywą dla strony jest Addmefast


RE: Darmowe like na FB, Twitterze, Yt - lukaswu - 24-05-2015 16:41

Panie... strona była w miarę na topie 2 lata temu, teraz prawie nic tam się nie dzieje. Za refa na pewno nie tylko po uszach...