Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja kont na facebooku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Weryfikacja kont na facebooku. (/Temat-Weryfikacja-kont-na-facebooku-88413)

Strony: 1 2 3 4


Weryfikacja kont na facebooku. - light - 30-03-2014 15:50

Witam jak w temacie, jak obejść tą weryfikację, mam stałe IP no i woła Ją często, wiem, że są w necie takie coś jak wirtualne numery telefonów Co można używać ich na weryfikację, to znaczy, że SMS dochodzą. Zna ktoś jakies inne sposoby? Smile


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - SiwyX2014x - 30-03-2014 15:54

Leć z proxy Wink wystarczy ci IP i port danego proxy a potem już z górki


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - Szaman1644 - 30-03-2014 15:58

Przejdź weryfikację zdjęciami na FB i wtedy już nie będzie wołać Smile


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - hasky9012 - 30-03-2014 16:12

Przegladarke TOR polecam ew. zwykle proxy


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - nesarions - 30-03-2014 16:37

Co z tego ja jedno konto potwierdzałam 3razy tym samym numerem telefonu i po 3 razie zablookuja Ci dodawania grup i pisania komenatrzy na 2tygodnie więc tak czy inaczej zmiana IP nic tu nie da konto bedzie zbloczone


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - light - 30-03-2014 17:09

Jak można przejść weryfikację zdjęciami na FB ? Tongue


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - Duxone00 - 30-03-2014 17:18

ctrl+c imion i nazwisk które się pokazały następnie ctrl+v w szukajce na skrzynce mailowej przypisanej do konta na fb

na pewno będziesz miał tam maile iż dana osoba dała acc na zaproszenie wchodzisz w maila i porównujesz zdjęcie profilowe do zdjęcia które pokazało się w weryfikacji i w tedy będziesz wiedział jednakże musisz to szybko robić bo na to też jest wyznaczony czas...

ewentualnie jak robisz konta to dodawaj siebie do znajomych tzn np masz 30 fejk kont i w każdym miej 29 znajomości ze swoim kontem
w tedy przy weryfikacji pokazuje Ci także dane twoich kont tzn facjata jakiegoś kogoś ale imiona i nazwiska nieraz będą Twoich kont + jedno poprawne

w piątek właśnie musiałem przeprowadzić taką weryfikację i tak miałem


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - nesarions - 30-03-2014 17:52

Teraz takie weryfikacje sa po zaczeciu pisania w gruupach zakladasz konto dodajesz 40grup przelecisz 30 i juz masz zablokowaneBig Grin Mimo ze w kazdej grupie daleś 1 wpis .

Ja narazie spasowałam bo od 3 dni konwersja to 0.50% i nie mówcie mi o niszy bo za kazdym razem jest co innego Plany z dnia na dzien sa inne sroda i czwartek konwersja minimum 5% do 7% a Piatek sobota niedziela 0.50% . Na nowo zaaczynam rano-do wieczora a wieczorem ponawiam sposób z najwyższych dni i jest NIC HMM:X

Nie zebym coś mówiła ale.....

Od kilku dni nie ma kontaktu żadnego z Adminami ;[ Poczekam do 2 kwietnia zobaczymy czy ta wypłata w ogole dojdzie heh


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - casualsprojects - 30-03-2014 18:14

W weekendy mają wolne Smile


RE: Weryfikacja kont na facebooku. - nesarions - 30-03-2014 18:39

(30-03-2014 18:14)casualsprojects napisał(a):  W weekendy mają wolne Smile

Aha nie wiedziałam ale od piatku strasznie z tymi leedami ;[ w Srode zrobiłam 3x tyle ledow co w 3 dni weekendu . Dużo osób pisało , że coś strasznie mało .

A co do FB to się wypalił jeśli chodzi o grupy radziłabym odczekac jakiś czas i na spokojnie poszukac nowych grup a wy spamicie pewnie w tych samych grupach wszyscy i co gorsza sa idioci co dają ten sam tekst co widzieli u kogoś . Czasem nawet ten sam obrazekBig Grin

A konta Blokuja i wołaja o weryfikacje po 20min działania HEH . A jak potwierdzisz nr telefonu to CI zblokuja dowanie komentarzy i dodawnaia grup :X

Tylko nowe KOnto wchodzi w gre które Ci zblocza szybko i jeśli dostajesz tylko 1 leeda na 1 koncie albo i czasem 0 to znadz inny sposób a jest ich dużo