Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania (/Temat-Poszukuje-mentora-przedstawiam-plan-dzialania-88405)



Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - Clovere - 30-03-2014 13:49

Witam,

Tak jak w temacie poszukuje mentora który ma dniówkę ok 70-80 zł. Mam przygotowany cały plan działania który mogę mentorowi wysłać na priv lub też na gg po okazaniu oczywiście statystyk aby nie było że wysle komuś kto tylko to wykorzystać do celów prywatnych, mam duzo pomysłów lecz nie umiem ich wykorzystać Smile

Moje GG: 47491170

Skype podam po kontakcie na gg Smile


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - kariolmax - 30-03-2014 14:42

Dobry jesteś! Jerk2
Profesjonalny plan działania od razu Big Grin
Najpierw zobacz czy te Twoje plany nie są już wykorzystane i czy da się na nich zarobić.
To dosyć duże wymaganie - mentor z 80-70zł dziennie ponieważ tak tylko zarabia się na fanpage'ach.

edit:: Gratulacje! Już się zarejestrowałeś i to zbyt pochopnie Big Grin
Nikt nie będzie Ci mentorował bez refa.


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - nesarions - 30-03-2014 16:27

(30-03-2014 13:49)Clovere napisał(a):  Witam,

Tak jak w temacie poszukuje mentora który ma dniówkę ok 70-80 zł. Mam przygotowany cały plan działania który mogę mentorowi wysłać na priv lub też na gg po okazaniu oczywiście statystyk aby nie było że wysle komuś kto tylko to wykorzystać do celów prywatnych, mam duzo pomysłów lecz nie umiem ich wykorzystać Smile

Moje GG: 47491170

Skype podam po kontakcie na gg Smile


Napisz na PW na forum


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - mateart - 31-03-2014 00:18

również szukam mentora, zapraszam do współpracy!


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - hosezbsk - 31-03-2014 00:21

szukam mentora na instanter,zarejestruje sie z refaSmile Aktualnie posiadam dwa Fanpage ponad 50k:)Pozdrawiam


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - Zaglebiok - 31-03-2014 12:49

(30-03-2014 14:42)kariolmax napisał(a):  Dobry jesteś! Jerk2
Profesjonalny plan działania od razu Big Grin
Najpierw zobacz czy te Twoje plany nie są już wykorzystane i czy da się na nich zarobić.
To dosyć duże wymaganie - mentor z 80-70zł dziennie ponieważ tak tylko zarabia się na fanpage'ach.

edit:: Gratulacje! Już się zarejestrowałeś i to zbyt pochopnie Big Grin
Nikt nie będzie Ci mentorował bez refa.

Zarabiam 70-80 bez zadnych facebookow, spamow itp. wiec nie wiem o czym mowisz ...

http://scr.hu/2105/vfw3q


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - kariolmax - 31-03-2014 13:30

Czyżby multkonto??
Przecież pisałem do autora temau - Clovere facepalm


RE: Poszukuje mentora - przedstawiam plan działania - Zaglebiok - 31-03-2014 14:05

(31-03-2014 13:30)kariolmax napisał(a):  Czyżby multkonto??
Przecież pisałem do autora temau - Clovere facepalm

Napisałeś kolego że cieżko znaleźć mentora który zarabia 70-80 pln dziennie nie na spamie na facebooku, wiec pokazałem Ci, że nie ciężko...