Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot gra przeglądarkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot gra przeglądarkowa (/Temat-Bot-gra-przegladarkowa-88402)



Bot gra przeglądarkowa - marcinex1232 - 30-03-2014 12:11

Witam właśnie robię bota do pewnej gry przeglądarkowej pod ppa. Po pobraniu bot nie działa ale trzeba wpisać swoje hasło i login w aplikacji i ona wysyła mi te hasła na moją pocztę. Czy można za to zabulić w kiciu? Co zrobić z uzyskanymi przez ten sposób loginami i passami?

Jeśli temat założyłem w złym dziale to proszę o przeniesienie i jakieś info gdzie zostało to przeniesione.


RE: Bot gra przeglądarkowa - swobi - 30-03-2014 12:20

To tak jakbyś wykradł hasło do konta bankowego ale nie wiem jak to jest z grami, pewnie podeszło by pod oszustwo Big Grin


RE: Bot gra przeglądarkowa - marcinex1232 - 30-03-2014 12:23

w sumie normalny użytkownik tego nie wykryje bo to się wysyła w tle nie widać tego tylko nie wiem czy np. antywirus będzie to wykrywał że jest wysyłany mail bo aktualnie nie mam antywirusa


RE: Bot gra przeglądarkowa - bolo9797 - 30-03-2014 12:24

Antywirus odrazu cos takiego wykrywa Smile


RE: Bot gra przeglądarkowa - marcinex1232 - 30-03-2014 12:27

wieczorem sprawdzę jakiegoś zainstaluje


RE: Bot gra przeglądarkowa - yazir - 30-03-2014 12:33

@[marcinex1232] to jest trochę igranie z ogniem Smile
http://www.cyberprzestepczosc.info/nieuprawniony_dostep.html


RE: Bot gra przeglądarkowa - marcinex1232 - 30-03-2014 12:35

na razie tylko się bawię Smile spokojnie, robię pierwszego bot w c# i tak byłem ciekawy czy można coś takiego zrobić, bot pod instantera lub rc

ale takiego bota co zamiast np. wysyłać atak lajkuje fanpaga mogę już zrobić nikt się nie przyczepi Smile podwójny zysk nie dość że za pobranie to jeszcze fanpaga zlajkuje Smile