Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-12-2014 17:02

Tak jak kolega Zozols wyżej napisał, nie robię na fb. A co do zarobków to w pewnym sensie się utrzymuje. We chwili obecnej wygląda to tak, że sam kupuje sobie ubrania, książki, bilety, dokładam się do opłat i daje tak zwane pieniądze na życie. Więc można powiedzieć, że utrzymał bym się sam.
Dziękuje za ciepłe i miłe słowa.

@[Klin] Powoli się rozwijam Smile A ty mi powiedz czy jest w elicie jakaś wiedza, której nie posiadasz, coś nowego na temat CPA? Nie chodzi mi o programy.

@Edit
Warto zacząć zarabiać na Leadmore, ja tam tylko zarabiam, pieniądze przeniosę i wypłacam na Freebizie. Moim zdaniem na Leadmore w miarę zalicza.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Klin - 03-12-2014 17:08

@[Zarobiony_Koles] jest duzo wiedzy na o wiele wyzszym "poziomie" niz w otwartej czesci forum. Dyskusje na poziomie tez sa bardzo wazne Smile

Ogolnie jestem zadowolony ze naleze do Elity jesli o to pytasz. Na pewno wiedza tam zawarta jest pomocna, teraz sam nie potrafie sie zdecydowac od czego mam zaczac ; p Wszystko brzmi niemalze swietnie


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-12-2014 18:18

I o taką mi odpowiedź chodziło, milionów życzę Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-12-2014 20:02

Dzień 224

3 Grudnia
LIPA

Freebiz: 0 Zł

Leadmore: 68.2 Zł
[Obrazek: aa-1417633264.png]
4x leady
Zarobione dzisiaj: 68.2 Zł oraz 0.40 $
Zarobione w grudniu: 185.4 zł z 2102 zł oraz 0 $
Cel do końca roku: 3083.8 zł z 5000 zł


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - broofie - 03-12-2014 20:07

A konto masz zalozone na kogos doroslego z rodziny, tak? Bo z tego co wiem, trzeba miec 18 lat aby wyplacac z freebiza.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - osinex - 04-12-2014 00:34

Ciiicho bo przyjdzie p. Arek i po co te problemy Smile skoro ma pieniążki to znaczy ze wypłaca co za różnica jak :]

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 04-12-2014 10:37

(04-12-2014 00:34)osinex napisał(a):  Ciiicho bo przyjdzie p. Arek i po co te problemy Smile skoro ma pieniążki to znaczy ze wypłaca co za różnica jak :]

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.

Nie róbmy panowie cyrków Smile Zaaktualizowany zarobek z dnia wczorajszego.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 04-12-2014 16:54

Za co? Big Grin Przecież można podać rodzica i po problemie ...


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Gosku - 04-12-2014 17:12

nom dokładnie zozols1
Ty to jednak myślisz Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 04-12-2014 17:52

Widzę, że z Dupy nieźle się rozpowszechnił Big Grin Ja go oglądałem jak miał po 5k wyświetleń + a potem jakoś o nim zapomniałem Big Grin Exclamation