Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - casualsprojects - 16-04-2014 22:00

Czytanie ze zrozumieniem, trochę pomyślenia i przecież od razu wiadomo, że pisał do Blancika
Powodzenia! Smile


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 17-04-2014 09:16

O joj, nie bądź taki mądry.. Sam przeczytaj co tam pisało?

No więc, dzisiaj odrywam się na chwilą obecną od pietreczki bo nie otrzymałem od niego żadnej pomocy, właśnie teraz biorę się do pracy. Dzisiaj również mam zamiar wbić coś fanów jednym nowym fp Smile


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Blancik100gxd - 17-04-2014 09:34

(16-04-2014 06:30)Noozer napisał(a):  
(15-04-2014 22:03)Blancik100gxd napisał(a):  Na informatyka to Ty nie idź bo piczy nigdy nie zasmakujesz

A co może o tym wiedzieć 12 latek ?




Już pierwszy potwierdza moją tezę Wink Laski idiotycznie patrzą na informatyków, u mnie w technikum jest również kierunek informatyczny- cała szkoła ma z nich bekę. Jeżeli masz zamiar znowu głupio odpowiadać odnośnie mojego wieku to lepiej wyjdź na dwór i ochłoń, puenty zostaw sobie do szkoły Wink


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - blazej1128 - 17-04-2014 09:40

(17-04-2014 09:34)Blancik100gxd napisał(a):  
(16-04-2014 06:30)Noozer napisał(a):  
(15-04-2014 22:03)Blancik100gxd napisał(a):  Na informatyka to Ty nie idź bo piczy nigdy nie zasmakujesz

A co może o tym wiedzieć 12 latek ?




Już pierwszy potwierdza moją tezę Wink Laski idiotycznie patrzą na informatyków, u mnie w technikum jest również kierunek informatyczny- cała szkoła ma z nich bekę. Jeżeli masz zamiar znowu głupio odpowiadać odnośnie mojego wieku to lepiej wyjdź na dwór i ochłoń, puenty zostaw sobie do szkoły Wink

Dziwne, że u mnie w szkole nikt z żadnego informatyka się nie śmieje...


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 17-04-2014 10:08

Blancik, nie wiem co ty nie tak w informatyku widzisz? Teraz się śmiejesz, jak ci komp się popsuje to szlochać będziesz i do informatyka Huh


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - abelabel2 - 17-04-2014 17:03

Jest różnica być informatykiem, grafikiem czy programistą.


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 17-04-2014 19:49

podsumowanie dnia dzisiejszego napiszę jutro rano, bo źle się czuje a jeszcze palcce w prawej rence popażyłem i mnie cholernie boli,..


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 05:44

Wczoraj: wstałem o piątej, pomogłem dla mamy to już była 8. Zabrałem się do pracy ale nic z tego nie wyszło, zacząłem promować nowego fp i mam tam 280 like. Następnie trochę na facebooku po spamowałem instanterem i następna kicha bo nic mi nie wyszło 100 wejść a ani jednego leada Sad Jestem zły, za o dzisiaj muszę dobić jednym fanpage 1k fanów!

Oto mój straszny bilans:

Dzień 19

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobienie fp

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 166,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!



RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 13:04

hahah osiągnąłem 10k fanów, waham się czy zaliczyć to do celu ;p Bo kupiłem fp, fakt trochę do remontu, ale no cóż, dam radę je ożywić ;d


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 18:31

Tak, stało się! Dzisiaj, czyli 18 Kwietnia 2014 zmieniam politykę dziennika a mianowicie:

Mój dziennik będzie prowadzony razem z @[zozols1] Od dzisiaj zaczynamy liczyć od nowa dni, a mianowicie dzisiaj będzie 1 dzień naszych wzmagań. W tym dzienniku będziemy opisywać nasze wzmagania podczas zarabiania na serwisach: Subskrypcje SMS, SMS Premium, Skracacze Linków, Adscould i może coś jeszcze. Od czego zacznę? Na razie buduje zaplecze na FP więc chcę do końca miesiąca mieć 15k fanów na fp co dzisiaj zakupiłem za grosze, celu nie zmodyfikuje, chociaż wiem, że w całości nie dam rady go zrealizować.. Ale mam nadzieje, że w następnym miesiącu będzie lepiej, tylko lepiej Smile Po tych zmianach jak dzisiaj będę opisywał skrótami jak wyglądał mój dzień, z czym mam problem i będę liczył na waszą pomoc, a teraz to tyle. Podsumowanie dam za około jedną godzinę! Smile Mam nadzieje, że tego typu zmiany będą mieli na mnie lepszy wpływ i będą mnie motywować do lepszej pracy oraz nauki..


Tak więc, do dzisiaj poprzednie dni się nie liczą Smile