Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 05-04-2014 19:39

Coś słabo mnie ten dziennik motywuje Sad Waham się czy robić, bo nie wiem czy instanter wypłaci a mianowicie mi tam najlepiej wpada. W Firesub nie nalicza mi wizyt unikalnych, do testu wsadziłem na autosurfa miało być 200 wizyt unikalnych a było 12 ;/


Dzień 7

Co dziś zrobiłem?
  • Nic

Zarobki:
  • Instanter: 8 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 38,50/2000 Zł na Instanter! (Wygląda strasznie)
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!
Cool


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 06-04-2014 10:59

Jako, że instanter w dniu dzisiejszym utracił dział na forum, jestem zmuszony przerwać tam zarabianie, do czasu aż zostanie pieniądze, to modyfikuje mój cel. Nowy cel będzie uwzględniony dzisiaj wieczorem, ale go przedstawię już teraz!
Powracam do zarabiania na Eforsie, i do końca kwietnia będę liczył zarobione 2000 we wszystkich ustrojstwach tego typu, Subs. SMS, premium jak np. Eforsa i może jakieś drobne zlecenia!

O 12:00 zaczynam pracę, na eforsie, zacznę od filmów które będą mieli premierę dopiero w piątek. Na chwilę obecną poszukam jakiś forów z filmami, portali filmowych i tańszych domen oraz hostingów, abym miał na czym stawiać swoje blogi!

Pozdrawiam, idę narazię przygotować kilka filmów i zacząć je pozycjonować Smile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 06-04-2014 19:24

Troszeczkę o swoich planach napisałem przed dwunastą ale opiszę co się działo. Dzisiaj po rozmowie z właścicielem adscould rozpocząłem tam pracę. Trochę wyprowadziła mnie sytuacja zaistniała w instanterze. Ale trochę mnie uspokoił ponowny kontakt z administracją tego serwisu, zaczęli po działaniu Admina tego forum, odpisywać do 3 godzin. Więc doszedłem do wniosku, że nie będę wykreślał Instantera i będę doliczał co się działo, a może na dniach rozpocznę współpracę z Pietreczka i zrobię nowe konto na Instanter i tam zacznę zarabiać, może kiedyś zasłużę na jego wskazówki, a teraz to tyle, zaraz idę się uczyć jutro na matematykę, tzn. poćwiczę rozwiązywanie różnych zadań testowych, a teraz mój bilans:

Dzień 8

Co dziś zrobiłem?
  • Zabrałem się poważnie za jeden film, jutro następny ogarnę, i tak do czwartku, zobaczymy co wyjdzie.

Zarobki:
  • Instanter: 4 Zł Automat
  • Adscould: 3 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 38,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Tongue Dobranoc


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Sh4ker - 06-04-2014 19:59

Chemia i fizyka też właśnie w środę poprawiam chemie, również życzę Ci dobrej poprawy oraz wysokich zarobków Smile.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 07-04-2014 05:16

@Sh4ker, która klasa? Ja już poprawę napisałem, a właściwie zaległy sprawdziań, pozostaje czekać, boje się, że coś mi słabo poszło i będzie jeden. No i dziękuję i również dobrze ci życzę, powodzenia Smile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 07-04-2014 20:04

Widzę, że mój dziennik mnie nawet nie mobilizuje do pracy to czy warto go prowadzić Smile A jeszcze nikt go nie wspiera i taki nudny jet... Tak dostałem dwa z dwoma minusami z poprawy z Chemi Huh Wiem to jest straszne, ale mnie cieszy, bo kompletnie nie rozumiem tej chemii...

Dzień 9

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobiłem dwie niszę pod HDVod.pl

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł Automat
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 6 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 44,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 09-04-2014 19:05

Dzisiaj wstawię wczorajszy dzień i dzisiejszy. Teraz opiszę jak wyglądał wczorajszy dzień, poszedłem do szkoły, dostałem kilka fajnych ocen 5,4,3,3,2 później wróciłem, zająłem się opisywaniem lektur z klasy trzeciej trochę mi zeszło, później się uczyłem do później godziny, aż się dzisiaj spóźniłem do szkoły na autobus..

Dzień 10

Co wczoraj zrobiłem?
  • Niestety nic

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł Automat
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 44,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jak mówiłem, założyłem nowe konto instanter i próbuję zarobić tam 130 zł aby zacząć współpracę z pietreczką. Niestety stwierdzam, że celu nie pobije, za mało czasu sprędzam na zarabianie, mam nadzieje, że sytuacja zmieni się po Egzaminach,,,.

Dzień 11

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobiłem jedną niszę na eforse.

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł Automat
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: Stare konto: 12 zł, Nowe 16 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 72,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 10-04-2014 20:07

Dzisiaj nie zrobiłem nic. Wróciłem ze szkoły, wstawiłem kilka linków i pojechałem kupić garnitur... Trochę się zeszło, wróciłem o 20

Dzień 12

Co dziś zrobiłem?
  • Chwilę pospamowałem

Zarobki:
  • Instanter: 8 Zł Automat
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 80,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Pitek236 - 12-04-2014 08:24

Nie poddawaj sie dobrze Ci idzie Smile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Sh4ker - 12-04-2014 09:32

(07-04-2014 05:16)Zarobiony_Koles napisał(a):  @Sh4ker, która klasa? Ja już poprawę napisałem, a właściwie zaległy sprawdziań, pozostaje czekać, boje się, że coś mi słabo poszło i będzie jeden. No i dziękuję i również dobrze ci życzę, powodzenia Smile

Klasa 3 ale mam zapłon no nie Lol, jak na razie fizyka poprawiona bo to łatwe lecz została mi ta chemia nieszczęsna z której nic nie rozumiem.