Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 01-04-2014 14:52

Dziękuje wam chłopaki za rady:

@Symbian pisałem w pierwszym poście, że jestem nie pełnoletni, ale to chyba nie ma wpływu na moją karierę w zarabianiu przez neta.

@Toxyn To nie takie proste było, bo musiałem napisać kartkówkę z pojęć

@elbowndg Tak wiem, trening czyni mistrza, to właśnie te słowa mnie zmotywowali aby wystąpić przed klasą..

Dostałem 4 z doświadczenia, jestem z siebie dumny, że pokonałem wstyd.. Teraz się ogarnę i zacznę robić, ale i tak kluczowy moment przy mojej niszy jest to ok. godziny 21 Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 01-04-2014 20:00

W szkole nie było tak ciężko jak przypuszczałem, doświadczenie wykonałem, dostałem czwórkę jak to pisałem Smile A propo zarobków, to kiepsko. A jeszcze mam taki wysoki cel, to jeszcze gorzej Wink Po prostu konwersja mnie zabija, myślałem, że 1.6 to straszna, a 0.40 to tragedia...

Dzień 3

Co dziś zrobiłem?
  • Spamowałem i nic więcej, ale bez rezultatu

Zarobki:
  • Instanter: 12 Złotych

Cele na Kwiecień:
  • 12/2000 Zł na Instanter! (Wygląda strasznie)
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Wystukuje ostatnie słowa i idę spać. A nie przepraszam, na chemię się iczuć. Teraz jestem wkurzony, że tylko 12 złotych Sad Dobranoc moi drodzy, idę spać, trzymajcie za mnie kciuki (jutro poprawa z chemii)


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 02-04-2014 20:32

Dzisiejszy dzień minął spokojnie Smile Napisałem poprawę z Chemii a właściwie zaległy sprawdzian i pozostaje czekać. Jutro, dzień spokojny jadę na wycieczkę szkolną, na jakieś "targi szkolne" różne szkoły będą prezentować swoje oferty...

Dzień 4

Co dziś zrobiłem?
  • Spamowałem trochę, ale to czysty autopilot!

Zarobki:
  • Instanter: 20 Złotych

Cele na Kwiecień:
  • 22/2000 Zł na Instanter! (Wygląda strasznie)
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Jestem zmęczony, nie będę się rozpisywał, dobranoc Huh


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - ManXer - 02-04-2014 20:44

Widzę że mój rówieśnik z tym że Tobie idzie na razie o wiele lepiej Smile Chciałbym też mieć takie podejście do nauki, nie podchodzę aż tak poważnie do tego całego egzaminu. Was też ciągle męczą tymi diagnozami?Xpokerface
Zarabiasz na instanterze tylko i wyłącznie spamem? Mogę Ci podesłac bardzo dobry program do tego który póki co jest w becie i mozna się bardzo łatwo dostać, a ma już większość funkcjonalności.

a co do tej chemii, to może ta strona Ci pomoże? sam miałem pełno problemów w 2 i 3 klasie ale w tym roku naprawdę minimalnie się przyłożyłem i z pomocą tej strony teraz zazwyczaj dostaję trójki i przynajmniej z tym co było od początku 3 klasy nie mam żadnych problemów.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - mnovyplay26 - 02-04-2014 21:05

Powodzenia! Ładnie Big Grin


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - GGG205 - 02-04-2014 21:25

Przez te kartkówki dyrektorskie o mało co nie spadły mi oceny z Chemii(nadal mam 4 xD), a z Fizykii z 4 na 3 (średnia teraz wynosi 3.45 smutny). Powodzenia w zarabianiu, ale i też w nauce się nie opuszczaj Smile!


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 03-04-2014 05:05

Nie wiem czy tak się poważnie uczę, chcę mieć średnią tylko powyżej 3. A uczę się, aby po Egzaminach mieć spokój, luz i zająć się pracą Wink Tak robię spamem

@ManXer, Jaka to strona? Jaka ci wychodziła średnia na I Semster, Dzięki
@mnovyplay26 Dzięki
@GGG205 Dzięki, wy też na fizyce zaliczacie wzory, pojęcia, prawa i zasady jakie poznaliśmy w ciągu 3 lat?


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - ManXer - 03-04-2014 14:24

(03-04-2014 05:05)Zarobiony_Koles napisał(a):  @ManXer, Jaka to strona? Jaka ci wychodziła średnia na I Semster, Dzięki
@mnovyplay26 Dzięki

Wrzuciłem linka do niej w słowie "ta", chyba za bardzo go ukryłem Jerk
chemia-gimnazjum.info
Na śródsemestr miałem jedynkę i to taką naprawdę zasłużoną, bo chyba nie miałem żadnej pozytywnej oceny Smile Jak odkryłem tą stronę (nauczycielkę mamy fatalną, dużo wymaga a nie potrafi uczyć i często musimy ją poprawiać) i zaczałem przychodzić na poprawy to poprawiłem kompletnie wszystko co było w większości na 3 i 2 i skończyłem semestr z 2. Pewnie byłoby lepiej gdyby chciało mi się uczyć tych wszystkich reakcji spalania itp. a zawsze to pomijałem, ale mam aspirację żeby na koniec roku szkolnego mieć 3.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 03-04-2014 20:19

@ManXer, dzięki za stronę, w weekend popatrzę sobie.. Aaa nie zauważyłem hyperlinka, bo siedzę 1m może trochę więcej od monitora, to kolor się zlewa i blaknie, wiesz o co chodzi Smile

A w dzisiejszym dniu: Tak jak mówiłem, byłem na wyciecze a właściwie na targach szkół w Olsztynie. Pojechałem tam, żeby wybrać szkołę, a po tym mam mętlik w głowie i nie zdecydowanie, mianowicie myślę nad Informatykiem, albo Mechanik lub elektromechanik. Fakt, na targach szkół było był duży wybór, ale to nie dla mnieSmile Przywiozłem masę ulotek, gazet jakiś, kalendarzy, długopisów, bryloczków i masę innych pierdół. Połowę dałem do siostry, nie wiedziałem czy był cel robić zdjęcia tego. Targi wyglądali mianowicie, pierw przemówienie prezydenta i kilku innych organizujących te targi. Następnie byli prezentacje szkół, każda szkoła zrobiła jakąś prezentacje (oczywiście ich uczniowie), mianowicie teledysk, albo film zachęcający lub projekt teatralny. Następnie zwiedzaliśmy różne stoiska ze szkołami. Oczywiście na stanowiskach byli uczniowie i nauczyciele, albo profesorzy, nie wiem jak ich nazywać Big Grin

Dzisiaj postanowiłem sobie zrobić wolne, a jutro się wziąść do pracy, ale dopiero po 19 (będę dopiero w domu o tej godzinie)


Dzień 5

Co dziś zrobiłem?
  • Nic

Zarobki:
  • Instanter: 2,5 zł , z poleconego

Cele na Kwiecień:
  • 24,50/2000 Zł na Instanter! (Wygląda strasznie)
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Dobranoc Tongue


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 04-04-2014 19:58

A jednak dzisiaj nic nie robiłem, 1h temu wróciłem do domu, jestem zmęczony i idę spać!

Dzień 6

Co dziś zrobiłem?
  • Nic

Zarobki:
  • Instanter: 16 Zł, leady z poprzednich dni (Ktoś doładował konto

Cele na Kwiecień:
  • 30,50/2000 Zł na Instanter! (Wygląda strasznie)
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Dobranoc Rolleyes