Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 01-06-2014 07:23

Chcę mieć praktyki na Stolarza, ale obaj wiemy, jak ciężko teraz ze zawodem stolarz i mam problem z praktykami w mojej okolicy, max 40 km do jazdu i chyba będę musiał zrezygnować. Znalazłem stolarnię ale albo n ie przyjmują na praktyki albo robią sobię sauny jakieś...


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 01-06-2014 07:28

Podsumowanie Maja
W maju zacząłem coś wreszcie zarabiać Big Grin Dlatego ten miesiąc mi się podobał. Troszkę się niekiedy leniwiłem i parę razy było 0 zł . Gdyby nie to cel byłby zrealizowany.
Rok szkolny się kończy, trzeba oceny poprawiać Lol W drugiej klasie ma dojść parę fajnych zawodowych Smile
Zarobiłem "aż" 1000 zł co dla przeciętnego chłopaka w moim wieku jest dużo, jestem bardzo z tego wyniku zadowolony. Mam nadzieję, że w czerwcu będzie lepiej Tongue
Celu jako takiego na ten miesiąc nie ustalam ponieważ z tym zawiodłem o 12 zł Jerk
Natomiast zmieniam cel ogólny bo się do niego zbliżam Big Grin Dodaje do niego 2000 zł na jakiś fajny rower Smile
Teraz mój ogólny cel wygląda tak :
Ogólnie: 1379.51/3450 zł
Poleciałem Big Grin tak do końca wakacji tyle mieć byłoby dobrze. Na pierwszy miesiąc wakacji będę chodził na starze( o ile się dostane) więc moje zarobki nie będą zbyt wysokie.
Co do wpisów to chyba zgapię od mojego kumpla w zarabianiu zarobionego Big Grin Bo to całkiem niezły pomysł.
Dziękuję wszystkim którzy nasz dziennik przeglądają i komentują Big Grin Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Wypłaciłem 802.5 zł Big Grin
To bilans (jeśli nie wolno wklejać takich zdjęć to piszcie to od razu usunę :

[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - fato - 01-06-2014 08:12

(01-06-2014 07:23)Zarobiony_Koles napisał(a):  Chcę mieć praktyki na Stolarza, ale obaj wiemy, jak ciężko teraz ze zawodem stolarz i mam problem z praktykami w mojej okolicy, max 40 km do jazdu i chyba będę musiał zrezygnować. Znalazłem stolarnię ale albo n ie przyjmują na praktyki albo robią sobię sauny jakieś...


a jakiś zakład produkujący meble , stoły , krzesła?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 01-06-2014 08:28

Nie wiem, w okolicy nic takiego nie mam, jedyną propozycje miałem to zakład który robi sauny. Z drewna i nie tylko.. Znam gostków co są stolarzami i wykonują meble na zamówienie to w przyszłości ja tak będę planował, zebrać ze 100.000 zł na maszyny i próbować Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - majden - 01-06-2014 08:32

Życze Wam powodzenia, nie ma co sie poddawać. Smile No i gratuluje za to, co udało sie zarobić Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 01-06-2014 08:40

Dziękujemy Big Grin Tobie także tego życzymy Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 01-06-2014 09:10

Dziękujemy, jeszcze raz. W czerwcu damy z siebie wszystko Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - fato - 01-06-2014 09:10

(01-06-2014 08:28)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nie wiem, w okolicy nic takiego nie mam, jedyną propozycje miałem to zakład który robi sauny. Z drewna i nie tylko.. Znam gostków co są stolarzami i wykonują meble na zamówienie to w przyszłości ja tak będę planował, zebrać ze 100.000 zł na maszyny i próbować Smile


napisałam PW odnośnie praktyk może coś pomogę Cool


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 01-06-2014 09:19

Dzięki, czytałem to. Praktyki szuka mi szkoła, to nie oto chodzi, że nie wiem jak szukać tylko nie mam gdzie wybierać. Bo obaj wiemy, że aby prowadzić praktyki tytuł mistrza trzeba mieć, mógł bym mieć praktyki jak pisałem u kolesia co robi sauny z drewna i innych tworzyw ale u niego mało co się nauczę, więc odmówiłem i szkoła szuka dalej mi praktyk..


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - must - 01-06-2014 09:25

Zarobione, nie poddawaj się Big GrinD Czerwiec będzie lepszy.

Co do chinola, to nie kupowałbym go, bo to szajs, juz kupił bym coś starszego, ale DOBREGO. Nawet simson s51 jest lepszy.