Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Noozer - 19-05-2014 16:57

Co do butów do biegania. http://sklepbiegowy.com/
Polecałbym dozbierać te 400 zł na jakieś porządne asicsy Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 19-05-2014 19:38

Nie mierzę tak wysoko Big Grin Wystarczy mi do 200 zł. Biegam by schudnąć i pobyć z kumplami Big Grin Jak na razie trasa od 6 do 10 km więc dopiero zaczynam. Jestem początkujący. A buty chcę bo część trasy jest po kamykach i niewygodnie się biega co z tym idzie nogi bolą smutny Chcę po prostu by były wygodne, w miarę wytrzymałe i żeby nie gniotło w nich Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Zarobiony_Koles - 19-05-2014 19:41

Dzień 31
19.05.2014

Brak słów..

Co zrobiłem:
Kod:
- Zrobiłem zestaw kont
-  Długa seria spamersa
Zyski:
Kod:
Zarobek dzienny: 6 Zł
Kod:
Zarobek miesięczny: 1034.5/1777 Zł
Fanpage na FB:
Kod:
31499/50000 - Ilość Fanpage:5
Cele szkolne:
Kod:
Dwa na koniec roku z fizyki - W Realizacji
Kod:
Trzy na koniec roku z Historii i Matematyki - W Realizacji


Dobranoc Idea



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Noozer - 19-05-2014 19:56

(19-05-2014 19:38)zozols1 napisał(a):  Nie mierzę tak wysoko Big Grin Wystarczy mi do 200 zł. Biegam by schudnąć i pobyć z kumplami Big Grin Jak na razie trasa od 6 do 10 km więc dopiero zaczynam. Jestem początkujący. A buty chcę bo część trasy jest po kamykach i niewygodnie się biega co z tym idzie nogi bolą smutny Chcę po prostu by były wygodne, w miarę wytrzymałe i żeby nie gniotło w nich Tongue

To wcale nie jest wysoko Big Grin
Mówię ci lepiej dozbierać na lepsze buty i mieć większy komfort Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 19-05-2014 20:49

Wiesz jak na 16 prawie 17 latka to jest wysoko Big Grin Wystarczą mi jakieś w miarę normalne Tongue

Dzień 31

sory, że nie oficjalnie, ale nic nie robiłem w kierunku zarobku oprócz próby stworzenia konta po którym wyskoczyła weryfikacja.
Wiem, że nie fajnie jest pisać, że nic nie zarobiłem. Niestety dziś nie miałem za bardzo czasu ... Coś mi się wydaje, że celu miesięcznego nie osiągnę ;-/ od jutra dniówka 46 zł albo nici z tego, a w to wątpię smutny

Dobranoc, idę się pouczyć


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - Noozer - 19-05-2014 20:51

(19-05-2014 20:49)zozols1 napisał(a):  Wiesz jak na 16 prawie 17 latka to jest wysoko Big Grin Wystarczą mi jakieś w miarę normalne Tongue

Dzień 31

sory, że nie oficjalnie, ale nic nie robiłem w kierunku zarobku oprócz próby stworzenia konta po którym wyskoczyła weryfikacja.
Wiem, że nie fajnie jest pisać, że nic nie zarobiłem. Niestety dziś nie miałem za bardzo czasu ... Coś mi się wydaje, że celu miesięcznego nie osiągnę ;-/ od jutra dniówka 46 zł albo nici z tego, a w to wątpię smutny

Dobranoc, idę się pouczyć
Jak coś to pisz pw jak sobie coś wybierzesz.
Postaram się pomóc Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - piciaszek - 19-05-2014 21:44

Polecam coś w deseń Nike Free+, na allegro warto spojrzeć to może coś fajnego wyrwiesz Wink Naprawdę oszczędzają stawy i chronią przed kontuzjami (PS sam chcę się zmotywować to biegania, więc jakbyś mógł czasem podzielić się swoimi postępami to było okej Big Grin)


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 20-05-2014 05:32

Nike free +3 może ?
http://allegro.pl/nike-free-run-5-0-3-buty-do-biegania-meskie-i4248818485.html

Takie coś? Jakie Ty posiadasz ? Big Grin
Ja jestem początkujący i biegam po to aby schudnąć Tongue Jak na razie trasy od 6.3 km do 12 km zależy to od tego jak się chcę Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - piciaszek - 20-05-2014 17:03

Mam ten model, polecam, świetnie oszczędzają stawy (jak mówiłem) no i masz praktycznie pewność, że to nie badziewie. Kupiłem w Intersport za 200 z groszami na promocji.

Zaczynam wcielać w realizację ten plan, podobno bardzo skuteczny:


[Obrazek: dcf543272caa83d84af8156de83ea3d5_641_0_0_0.jpg]


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles & Zozols1 - zozols1 - 20-05-2014 18:14

Wolnym truchtem dam radę biec 60 min więc nie mam potrzeby wcielać tego planu Tongue