Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - MrocznyKILL - 31-03-2014 09:52

Powodzonka, i sporych dochodów życzę Cool


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 31-03-2014 15:14

Dziękuje, właśnie wróciłem ze szkoły. Na odpoczynek z dwie godziny porobię i do nauki Smile Wieczorem zarobek podam, trzymajcie się;;


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - ASTONEQ - 31-03-2014 15:17

Powodzenia, można powiedzieć że razem zaczynaliśmy na EasySub Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 31-03-2014 15:27

No tak, ale to ty mnie wprowadziłeś w świat Subs. sms i za to jestem wdzięczny ci stary. Po egzaminie powrócę do PPA, ale teraz na Astrocash i jako moim mentorem będzie surfer Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 31-03-2014 20:09

Dzisiejszy dzień, jeszcze nie minął ale teraz opiszę co się działo i ile zarobiłem. Na nogach stoję już prawię 15 godzin, jestem trochę zmęczony. Dzisiaj dokończyłem zaliczać pytania potrzebne aby przystąpić do sakramentu bierzmowania. Napisałem zaległy sprawdzian. Dzisiejszy dzień to spirala, z lekcji na lekcje to samo klepanie do egzaminu została 20 coś dni i tak w kółko i rozwiązywanie testów. Na pracę spędziłem coś koło dwóch godzin, nie jestem zadowolony, ale zrobiłem plany na jutro Smile

Dzień 2

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobiłem listę forów, grup na jutrzejszy dzień. Jutro spróbuję zarobić na Streamie!
  • Dostałem 3 z Historii Huh

Zarobki:
  • Instanter: 20 Złotych

Cele na Kwiecień:
  • 2000 Zł na Instanter!
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • Wbicie 10.000 fanów, na jednym moim FP!

Teraz kończę pisać ten post i oglądać M Jak Miłość i do nauki. Na jutro muszę zrobić doświadczenie na Fizykę, właściwie zaprezentować przed klasą, a tak cholernie się wstydzę, bo to przez całą klasą i napisać kartkówkę z fizyki, terminy kartkówek z fizyki mam jeszcze na 3 następne lekcje Wink A teraz dobranoc, idę się spakować na jutrzejszy dzień, następne posty za pewnie pojawią się jutro Smile

Ps. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby dobrze wyszło mi zaprezentowanie doświadczenia. Sam nie wiem czy się podejmnę, bo wstyd mnie zżera Sad


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Symbian - 31-03-2014 20:49

Cytat:Ps. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby dobrze wyszło mi zaprezentowanie doświadczenia. Sam nie wiem czy się podejmnę, bo wstyd mnie zżera Sad
Browarka sobie walnij przed tym doświadczeniem i już Smile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - elbowndg - 31-03-2014 21:00

(31-03-2014 20:49)Symbian napisał(a):  
Cytat:Ps. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby dobrze wyszło mi zaprezentowanie doświadczenia. Sam nie wiem czy się podejmnę, bo wstyd mnie zżera Sad
Browarka sobie walnij przed tym doświadczeniem i już Smile

Głupszej rady chyba nie mógł dostać Big Grin


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Symbian - 31-03-2014 21:21

(31-03-2014 21:00)elbowndg napisał(a):  
(31-03-2014 20:49)Symbian napisał(a):  
Cytat:Ps. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby dobrze wyszło mi zaprezentowanie doświadczenia. Sam nie wiem czy się podejmnę, bo wstyd mnie zżera Sad
Browarka sobie walnij przed tym doświadczeniem i już Smile

Głupszej rady chyba nie mógł dostać Big Grin
A no fakt, pewnie niepełnoletni Jerk2


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Toxyn - 31-03-2014 21:24

Cytat:Sam nie wiem czy się podejmnę, bo wstyd mnie zżera
Wchodzisz normalnie bez spiny do klasy, rozglądasz się, mówisz z maksymalną głośnością: "CZE" i idziesz jako pierwszy prezentować to doświadczenie. To działa, wiadomo, ale nie może być tutaj momentu zawahania, GŁOŚNE CZE I ROBISZ SWOJE.
Pozdrawiam Jerk


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - elbowndg - 31-03-2014 21:27

Hm ja tam z doświadczenia wiem że jak to mówią "trening czyni mistrza". I tak na prawdę występować publicznie bez stresu nauczyłem się dopiero na studiach gdzie było to nieuniknione i przed swporo większą publicznością niż w klasie w szkole.