Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 27-12-2015 07:58

[Obrazek: Mission%20Complete.png]
Wczoraj tak jak planowałem udało mi się przekroczyć liczbę 30.000, jest do dla mnie niezły wynik, nie raz już byłem na takim etapie, że zwątpiłem, ale to dzięki was, to wy dawaliście mi czasami motywacje do pracy ciepłymi słowami. Wiedziałem, że jestem osobą ambitną, ale sam nie wierzyłem w to, że uda mi się tyle zarobić w tym roku, wszelkie kryzysy mocno dobijały. Przy realizacji tego celu udział wzięło parę osób i im się należą podziękowania, dziękuję dla: @[nicooo] oraz @[szykiryki] wasze rozmowy dawały kopa, i małe informacje czym wy się zajmujecie, to było tak jak ja bym był na początku tunelu a na końcu malutkie przebijające światełko. Podziękowania należą się również dla zespołu @[LeadNow], Administrator serwisu zobaczył jaki mam cel i specjalnie wykonywał o wiele mniejsze cięcia beka Podziękowanie należy się również do @[nitram], służyłeś bratku jako mój wirtualny informatyk, dzięki. Szacunek również dla @[Pitek236] to dzięki wspólnej rozmowie osiągam taki zarobki. Dziękuję dla was, czytelników za to, że jesteście i czytacie, również za te doniesienia do fiskusa Jerk2 Lista ta mogła by być nawet 6 razy większa, bo dużo osób mi pomogło, o was też pamiętam.

26 Grudnia


Dzisiaj pobiłem swoją ostatnią rekord dniówkę i ustanowiłem swój nowy rekord zarobkowy, ale jeszcze nie tysiąc w ciągu dnia. 5.5 godziny pracy, rozmowa towarzyska w gronie rodzinnym nie dla mnie..

[Obrazek: 26_grudnia-1451199209.png]


Dzisiaj zarobiłem: 616 zł
W Grudniu zarobiłem: 4477.8 zł
W tym roku zarobiłem: 30.075.9 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - konrad123456789 - 27-12-2015 09:43

Ładna dniówka, i graty osiągniętego celu ;]


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Noozer - 27-12-2015 09:46

Gratulacje osiągniecia celu, kosmiczna dniówka Lol


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 27-12-2015 09:46

Dzięki Miałem sobie wolne zrobić, ale nie wiem czy tak potrafię :/


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - konrad123456789 - 27-12-2015 10:01

Pracuj dalej, może dzisiaj 1000 zł pęknie ?


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Mailowiec - 27-12-2015 10:30

Szczere gratulacje, życzę sobie abym zarobił w 2016 podobną kwotę Jerk


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Pitek236 - 27-12-2015 10:32

Gratulacje Smile I oby w następnym roku było 2 razy tyle Big Grin


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - eciver - 27-12-2015 10:49

Gratuluję osiągnięcia celu! Teraz czekamy na cel w 2016. Wink


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - szykiryki - 27-12-2015 10:54

impreza jupijajej!

Gratuluje! Heart

I zycze wielokrotności celu w pryszłym roku!


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - zjadamkredki - 27-12-2015 11:01

Brawo Wink