Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - radek0389 - 16-12-2015 16:35

(16-12-2015 15:52)Zarobiony_Koles napisał(a):  Dzisiaj testy nowej niszy, zobaczę jak to będzie :/ Mogę mieć 0 a mogę zrobić dużą kasę

Pochwal się wynikamiSmile. Jeśli tak szybko wypaloną niszę zastąpisz nową, dochodową, to tylko bić brawaCool.

Powodzenia


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - jarekxD - 16-12-2015 22:01

Jak nisza doładowanie może sie wypalić?


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - asiorek - 17-12-2015 09:59

Jego nisza. Doładowanie to pojęcie względne jest.. To tylko program Wink

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 17-12-2015 18:18

Dzisiaj idzie coś innego niż dołądowanai ale zaspałem z pracą, wczorajszy test sms premium trochę poległ :/


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 18-12-2015 07:52

(16-12-2015 16:14)twnt22 napisał(a):  Dawno mnie tu nie było. Dlaczego nie zarabiasz już na Comperii?

Po weryfikacji leadów zostałem z mniejszą kasą.

16 Grudnia


Promowałem SMS Premium, ogółem nisza banalna. Celowałem w 12/13 latków, czułem, że idzie na tym zarobić ale szkoda było mi tak wykorzystywać tych dzieciaków. Po prostu pierwsza nisza po której mam wyrzuty sumienia, sposób zbyt perfidny, jak wtrafisz na dziecko z abonamentem to jest już twoje.. Jak teraz patrzę na to co jest dzisiaj a na to jak ja miałem 13 lat to nie byłem taki naiwny Idea Kiedyś do tej niszy może wrócę aczkolwiek dzięki tej niszy uświadomiłem sobie coś nowego, kolejny pomysł co promowałem 17 grudnia.
[Obrazek: subser-1450421716.png]


Dzisiaj zarobiłem: 22 zł
W Grudniu zarobiłem: 2092 zł
W tym roku zarobiłem: 27690.1 zł z 30.000 ZŁ


17 Grudnia


Tego dnia wróciłem do leadnowa, doładowania na ten dzień porzuciłem, dzisiaj do nich pewnie jeszcze wrócę Huh Jak widać jest mniejszy zasięg i jest mniejsza ilość wejść, ale za to skuteczność zabija 2 Ogółem dzisiaj koło piątej napisał mój serdeczny przyjaciel i zapytał się co ja tak szaleję, codziennie nowa nisza, tak mnie te pytanie zastanawia więc odpowiem. Jest grudzień, masa osób w domu, działam na FB to i myślę nad niszami, dzisiaj będę promował doładowania plus nową, świąteczną niszę. Jesteście ciekawi jak to wyjdzie, śledźcie moje poczynania, ciąg dalszy już wkrótce.
[Obrazek: leadnow-1450422431.png]


Dzisiaj zarobiłem: 172 zł
W Grudniu zarobiłem: 2264 zł
W tym roku zarobiłem: 27862.1 zł z 30.000 ZŁ

Podoba wam się jak coś oprócz suchego ssa napiszę na temat moich poczynań?

Wiem też, że najlepszą motywacją jest jak się widzi, masę pozytywnych komentarzy w twoim kierunku, to proszę, zmotywujcie mojego kompana Zozols1 aby zamiast pisać mi na gg wspominał o swoich poczynaniach tu, w dzienniku, chyba jesteście ciekawi co on robi? Liczę na was! Jerk2



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - asiorek - 18-12-2015 10:23

Zozolek wróć ! Wróć i nie pierdziel ! Big Grin

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - mlody16918 - 18-12-2015 14:13

(18-12-2015 07:52)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(16-12-2015 16:14)twnt22 napisał(a):  Dawno mnie tu nie było. Dlaczego nie zarabiasz już na Comperii?

Po weryfikacji leadów zostałem z mniejszą kasą.

16 Grudnia


Promowałem SMS Premium, ogółem nisza banalna. Celowałem w 12/13 latków, czułem, że idzie na tym zarobić ale szkoda było mi tak wykorzystywać tych dzieciaków. Po prostu pierwsza nisza po której mam wyrzuty sumienia, sposób zbyt perfidny, jak wtrafisz na dziecko z abonamentem to jest już twoje.. Jak teraz patrzę na to co jest dzisiaj a na to jak ja miałem 13 lat to nie byłem taki naiwny Idea Kiedyś do tej niszy może wrócę aczkolwiek dzięki tej niszy uświadomiłem sobie coś nowego, kolejny pomysł co promowałem 17 grudnia.
[Obrazek: subser-1450421716.png]


Dzisiaj zarobiłem: 22 zł
W Grudniu zarobiłem: 2092 zł
W tym roku zarobiłem: 27690.1 zł z 30.000 ZŁ


17 Grudnia


Tego dnia wróciłem do leadnowa, doładowania na ten dzień porzuciłem, dzisiaj do nich pewnie jeszcze wrócę Huh Jak widać jest mniejszy zasięg i jest mniejsza ilość wejść, ale za to skuteczność zabija 2 Ogółem dzisiaj koło piątej napisał mój serdeczny przyjaciel i zapytał się co ja tak szaleję, codziennie nowa nisza, tak mnie te pytanie zastanawia więc odpowiem. Jest grudzień, masa osób w domu, działam na FB to i myślę nad niszami, dzisiaj będę promował doładowania plus nową, świąteczną niszę. Jesteście ciekawi jak to wyjdzie, śledźcie moje poczynania, ciąg dalszy już wkrótce.
[Obrazek: leadnow-1450422431.png]


Dzisiaj zarobiłem: 172 zł
W Grudniu zarobiłem: 2264 zł
W tym roku zarobiłem: 27862.1 zł z 30.000 ZŁ

Podoba wam się jak coś oprócz suchego ssa napiszę na temat moich poczynań?

Wiem też, że najlepszą motywacją jest jak się widzi, masę pozytywnych komentarzy w twoim kierunku, to proszę, zmotywujcie mojego kompana Zozols1 aby zamiast pisać mi na gg wspominał o swoich poczynaniach tu, w dzienniku, chyba jesteście ciekawi co on robi? Liczę na was! Jerk2

Ty działasz na fb bez zaplecza? Tzn na samych kontach i spamie? Bo aż ciężko w to uwierzyć jeśli robisz to bez zaplecza w postaci własnych fanpage czy grup. Gratulacje.


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 18-12-2015 14:16

Jakieś mam zaplecze, ok. 300 tys członków grup ale nie udostepniam subów, służy tylko na pozyskiwanie setek znajomych.. Teraz testuje nisze, do których jest potrzebne tylko konto ze znajomymi.


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 18-12-2015 18:35

Dzisiejszy dzień to ciągła walka z fejsem, nic się nie udało, czyli Zarobiony_Koles LOSE VS Facebook WIN Nic nie zarobiłem. Czyli jak tak dalej będzie to celu nie zrealizuje.. Dzisiaj straciłem 30k członków. Dzisiaj poddaje się, odpocznę pogram w cska albo w inne ustrojstwo i tyle.



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - patryk0407 - 19-12-2015 10:13

Witam Smile Dlaczego nic nie piszę? Ponieważ mam ostry zapierdziel na studiach, poza tym aktualnie uczę sę kodować/robić layouty i inne tego typu rzeczy by później tworzyć strony takie jakie chce a nie zlecać je za grupy hajs Smile Poza tym święta się zbliżają, więc pracy w domu jest dużo więcej, co za tym idzie mniej wolnego czasu Smile I tak to się toczy Smile Plany nadal są i czekają na realizacje - głównie stron. Chodzi mi o to aby strona, którą sobie zaprojektowałem, wyglądała tak samo, więc do tego muszę się wiele nauczyć + RWD ( przystosowanie do urządzeń mobilnych) Smile

@Zarobiony_Koles czytam czytam Big Grin wiem jak teraz jest z fb bo mi juz konta popadały Big Grin Ale życzę wytrwałości! Smile