Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Klin - 06-12-2015 10:02

Tercet


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - ScroX - 06-12-2015 11:03

(05-12-2015 23:32)Zarobiony_Koles napisał(a):  
Jeszcze przeszkodzę przecz chwilkę, dodam odpowiedź na post zamieszczony poniżej, byłeś pierwszą i ostatnią co dała mi neutralnego reputa pod postem jak się przyznałem o multi Sad Tak tęskniłeś za dziennikiem? Jerk2

(03-12-2015 21:58)ScroX napisał(a):  Czekamy na wpis ! bo nie powiem.. trochę tego brakowało.. jakoś pusto się tu zrobiło w dziennikach bez Ciebie i twoich wpisów.

Cóż, ten rep to był taki 'odruch' od razu przypomniał mi się forumowisko (?) albo jakoś tak, jak tu wbijałem też był dosyć znany a potem łup ciup ciup multum multikont, Później faktycznie na spokojnie sprawdziłem te twoje konta co do aktywności i faktycznie nie były używane, co do tęsknienia to tęskniłem bo fakty jest taki że ciągle sledze twój dziennik i jest bardzo motywujący, oczywiście twój pierwszy , a co za tym idzie niesamowity neutral został cofnięty <3

Choć i tak uważam że to tych multi trzeba było się przyznać, wtedy i nerwów byłoby mniej i co najważniejsze ban byłby zbędny ale na szczęście się skończyło dobrze
Powodzenia życzę w dalszych zarobkach Wink


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 06-12-2015 11:38

Trio, Tercet to nazwy określane dwa rodzaje zespołów więc nie do końca określenie podlegało by naszemu zespołowi.


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - eciver - 06-12-2015 18:52

Triumwirat – zgromadzenie złożone z trzech osób (z łaciny trium viri – trzech mężów) mające na celu wykonanie określonych zadań. Wink


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - patryk0407 - 06-12-2015 21:41

Witam was Dzieciaczki Big Grin

Więc pora zacząć ten dziennik by był żywy i wgl Smile
Ogólnie mam w cholere planów o czym rozmawialiśmy z @Zarobiony_Koles na skypie i gramy także w CS, rozrywka musi być po pracy, przynajmniej po planach Lol
Więc planów masa, pora ruszyć z tym wszystkim Smile Wymienialiśmy się wieloma rzeczami, także musi być dobrze! Big Grin
Praca będzie na mylead, leadnow i pewnie coś jeszcze bo jest wiele programów do wykorzystania i sporo pomysłów do każdego Smile Także od jutra zaczynamy na grubo Smile

Dzień #1
- przewałkowanie poradników
- sprawdzenie domen
- analiza nisz
I tyle na dziś, pora coś więcej ogarnąć i spać Smile



Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - mativip - 07-12-2015 09:18

Super prowadzony dziennik Big Grin ogólnie życzę bardzo powodzonka!


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 07-12-2015 19:12

1-6 Grudnia


Widać tendencje spadkową jak i rosnącą. Dzisiaj gorszy dzień ogółem jutro przenoszę się chyba na firesuba bo się obawiam o wypłaty w leadnow.
[Obrazek: ZAROBEK-1449512013.png]

W te dni zarobiłem: 1260 zł
W Grudniu zarobiłem: 1260 zł
W tym roku zarobiłem: 26822.1 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - eciver - 07-12-2015 20:04

Dlaczego obawiasz się o wypłatę? Coś niepokojącego dzieje się z LeadNow?


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 07-12-2015 20:10

Leadnow zapewnia, że nic się nie dzieje, ale taką samą śpiewkę słyszałem z Easysub.. Ps. Miło, że leadnow ogląda mój dziennik


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Stalker - 07-12-2015 20:28

Najlepszy dziennik na forum

Bede sledzil