Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - maciej101 - 04-12-2015 19:55

@[Zarobiony_Koles] A jak początek grudnia u Ciebie Smile ? dotknęły cię coś zmiany na facebooku ;] ?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - PaidMoney - 04-12-2015 20:00

Fajnie, że powróciłeś
Gratuluje wyników
A tak pozatym, który rok szkoły?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - eciver - 04-12-2015 20:06

(03-12-2015 18:28)Majka napisał(a):  Dobry forumowicz, dobry dziennik ... co mi szkodziło Rolleyes

Dobra decyzja!


(04-12-2015 19:38)Zarobiony_Koles napisał(a):  W listopadzie zarobiłem: 6026.7 zł
W tym roku zarobiłem: 25622.1 zł z 30.000 ZŁ

Gratuluję lisotpadowego wyniku. Cel roczny coraz bliżej! Smile
---
@[Zarobiony_Koles], co z codziennymi aktualizacjami dziennika? Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-12-2015 14:21

A zostawię was w niepewności Smile Zobaczę jak się stęsknicie dzisiaj wieczorem powiem co zrobię z dziennikiem a teraz biorę się za pracę.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - eciver - 05-12-2015 17:14

Czekamy na info w takim razie. Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-12-2015 23:32

Jeszcze raz witam was serdecznie po banie na forum, czas wrócić do dziennika, ale czy mi się chce? Motywacji do pracy mam wystarczająca robię bez i z dziennikiem Tongue Nie powiem kiedy się pokaże podsumowanie dni grudniowych bo aktualnie nie mam motywacji na uzupełnianie dziennika, poczekam aż takowa napłynie albo ktoś mnie zmotywuje Huh
Podczas bana dużo się działo, chcę podziękować dla @[asiorek] który dał mi dawkę motywacji, abym starał się o unbana, taka motywacja to jest coś cennego, dzięki ci za to. Podziękowania również należą się do @[nitram] za pomoc z kontaktem do admina i za pomoc przy diagnozowaniu awarii w komputerze. Powód prawdopodobnie mam znaleziony, zasilacz Angry Niedziela, poniedziałek i Wtorek pracowałem realnie po 8 godzinek co zmniejszyło moją chęć do pracy w internecie. W dniu dzisiejszym z dziennika usuwam @[fato] i życzę ci powodzenia Smile A ją zastąpi mój serdeczny kolega @[patryk0407] ci pożyczę wytrwałości. Naszym głównym celem jest zarabiać aby nie skończyć jak przysłowiowy "Kowalski" pracujący co najmniej po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Co najlepsze chcę wam powiedzieć, że w 2016 roku wróci do nas @[zozols1] Czas na nowy duet Zarobiony_Koles, Zozols1 oraz Patryk0407, jesteście ciekawi jak nam pójdzie? Śledźcie nasze poczynania Smile Pozdrawiam Zarobiony_Koles

Jeszcze przeszkodzę przecz chwilkę, dodam odpowiedź na post zamieszczony poniżej, byłeś pierwszą i ostatnią co dała mi neutralnego reputa pod postem jak się przyznałem o multi Sad Tak tęskniłeś za dziennikiem? Jerk2

(03-12-2015 21:58)ScroX napisał(a):  Czekamy na wpis ! bo nie powiem.. trochę tego brakowało.. jakoś pusto się tu zrobiło w dziennikach bez Ciebie i twoich wpisów.



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Guacamoled - 06-12-2015 08:39

Zarobiony, Zozols i Patryk to chyba nie duet Big Grin Obserwuję dziennik, powodzenia!


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - asiorek - 06-12-2015 09:19

Nie ma za co Wink pamiętaj, Karma wraca. Ty zawsze mi pomogles jak czegoś potrzebowales to dla czego miał bym ja tb nie pomoc ? Fajnie sie czyta twój dziennik. I ogólnie spoko koleś z Ciebie Wink

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 06-12-2015 09:57

(06-12-2015 08:39)Guacamoled napisał(a):  Zarobiony, Zozols i Patryk to chyba nie duet Big Grin Obserwuję dziennik, powodzenia!

Źle nazwałem, duet to dwie osoby a jak nazwać trzy osoby?


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wisdow - 06-12-2015 10:02

(06-12-2015 09:57)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(06-12-2015 08:39)Guacamoled napisał(a):  Zarobiony, Zozols i Patryk to chyba nie duet Big Grin Obserwuję dziennik, powodzenia!

Źle nazwałem, duet to dwie osoby a jak nazwać trzy osoby?
Trio Big Grin